Gry z oferty PS Plus marzec 2024. Data ogłoszenia i oczekiwania graczy

PS-Plus-RE3-typy-graczy
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Kiedy poznamy gry z oferty PS Plus Essential na marzec i jakie tytuły znajdują się na wymarzonej liście społeczności PlayStation?

Jeszcze niecały tydzień i dowiemy się, jakie gry na PS5 oraz PlayStation 4 pobierzemy w marcu w ramach PS Plus Essential. Zatem spójrzcie poniżej, gdzie znajdziecie konkretną datę i godzinę ujawnienia oraz zobaczycie, co najchętniej przygarnęliby posiadacze konsol. Przygotowując się na oficjalny komunikat możemy również zadbać o to, by przedłużyć naszą subskrypcję z dużą oszczędnością. Zrobimy to, uzupełniając portfel w PS Store tanimi doładowaniami PSN:

Data ogłoszenia nowych gier Essential w PS Plus

Jeśli czekacie na oficjalną listę gier na marzec z progu Essential, zobaczycie ją 28 lutego, tuż po godzinie 17:30. Zapraszamy tego dnia do nas, gdzie od razu będzie opublikowana wraz z trailerem i szczegółami oferty. Ujawnione tytuły zostaną udostępnione w pierwszy wtorek nowego miesiąca, czyli będziemy mogli zacząć je pobierać od 5 marca. Do tego czasu obowiązuje obecna oferta Essential na luty, która zawiera standardowo trzy gry. Jeśli nie wiecie jakie, tutaj zobaczycie co na nas czeka oraz ile miejsca na dysku konsoli zajmuje.

Jakich gier w marcu oczekuje społeczność PlayStation?

Na forum Reddit rozpoczęła się zabawa w typowanie gier do oferty Essential na marzec. Jesteśmy ciekawi, czy bylibyście zadowoleni, gdyby Sony rzeczywiście przedstawiło taką listę. Oto najczęściej wymieniane “marzenia” na przyszły miesiąc:

  • Sifu
  • Forspoken
  • Resident Evil 3

Obecne oczekiwania niewiele odbiegają od tych sprzed miesiąca. Jedyna różnica, to częstsze proszenie o RE3 zamiast o NfS: Unbound. Warto wspomnieć, że owe wyścigi rzeczywiście trafiły do oferty w lutym, tyle że nie do Essential, a do katalogu Extra.

Wszystkie wiadomości dotyczące nadchodzącej oferty Essential, Extra i Premium będziemy sukcesywnie uzupełniać w tym miejscu: PS Plus marzec 2024. Znajdziecie tu obecnie np. informację o grach, które zostaną usunięte z PS Plus Extra w przyszłym miesiącu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie