Oferta PS Plus na marzec zawsze była mocna. Spójrzcie na rozdane gry

PS-Plus-oferta-gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

28 lutego po południu poznamy oficjalną ofertę PS Plus marzec 2024 dla progu Essential. Jeśli Sony potraktuje ten miesiąc tak jak w zeszłych latach, powinniśmy dostać choćby jedną wypasioną grę na PS5 lub PS4.

Jeśli nie możecie doczekać się jutrzejszego ogłoszenia PS Plus Essential, przypominamy, że wystarczy zajrzeć do nas 28 lutego po godzinie 17:30. Oficjalna oferta na marzec będzie już wtedy znana, a my podamy ją Wam w mgnieniu oka. Oczekiwania graczy są wielkie, a podsyca je… historia.

Co w PS Plus na marzec? Zgarnęliśmy już sporo niezłych gier!

Zobaczcie, jakie gry Sony rozdawało w ofercie PS Plus na marzec w przeciągu ostatnich pięciu lat. Jak zauważyli gracze z Reddit, zawsze dostawaliśmy coś wielkiego, dlatego i tym razem społeczność liczy na dobre tytuły. Wśród tytułów z ubiegłych lat, mogliśmy zgarnąć w marcu choćby Call of Duty: Modern Warfare, Shadow of the Colossus, Final Fantasy VII Remake, Ghost of Tsushima: Legends oraz Battlefield 2042 i Code Vein.

Wśród największych marzeń na marzec 2024, forumowicze z Reddit wymieniają najczęściej Sifu, Forspoken oraz Resident Evil 3. A Ty jaki wielki tytuł chciałbyś zobaczyć na nowej liście gier w PS Plus?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie