PS Plus marzec 2020 – jakie gry na PS4 chcecie? Typujemy, a abonament za 159,99 zł

PS Plus marzec 2020 – jakie gry na PS4 chcecie? Typujemy, a abonament za 159,99 zł
Newsy Polecamy PS4

Już jutro po południu poznamy ofertę PS Plus marzec 2020, a dzisiaj pytamy – jakie są Wasze oczekiwania? Przy okazji podrzucamy link do wciąż trwającej promocji na rocznego Plusa.

26 lutego tuż po godzinie 17:30 znajdziecie na naszej stronie oficjalną ofertę PS Plus marzec 2020, lecz zanim to się stanie, zapraszamy Was do wspólnej zabawy w typowanie gier. Przypominamy też, że kto nie ma jeszcze aktywnego abonamentu PlayStation Plus lub szuka taniej opcji na przedłużenie subskrypcji, może obecnie skorzystać z dobrej ceny, którą proponuje CD Keys. Sklep oferuje PS+ na 12 miesięcy za 159,99 zł, czyli oszczędzamy 80 zł w porównaniu do standardowej ceny (240 zł). Klucz jest przeznaczony specjalnie na polskie konta PSN i otrzymujemy go na maila zaraz po dokonaniu wpłaty. Oto link:

Abonament pozwala na granie online, daje ekskluzywne zniżki w PS Store i jako bonus, pozwala pobrać 2 gry w miesiącu za darmo. No właśnie – jakie tytuły by Was zadowoliły?

PS Plus marzec 2020 – co chcecie dostać?

Piszcie w komentarzach, na jakie gry liczycie w marcowym Plusie. Sony wrzuca ostatnio do usługi starsze, lecz bardzo dobre produkcje i choć spora część graczy ma je zaliczone, wciąż są tacy, którzy cieszą się z prezentów (tak, prezentów, ponieważ nie po to kupujemy Plusa, by dostawać gry). Gry z lutego to naprawdę świetna mieszanka – możemy jeszcze pobierać BioShock: The Collection (3 gry w zestawie), The Sims 4 oraz Firewall Zero Hour. W styczniu mieliśmy Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a, w grudniu był Titanfall 2, a jeszcze wcześniej Nioh czy The Last of Us. Jaki wielki hit na marzec? Może by tak Horizon: Zero Dawn?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie