PS Plus maj 2023. Oto 3 gry na PS5 i PS4, które zadowoliłyby zdecydowaną większość posiadaczy PlayStation

PS Plus z dziwacznym błędem. Gry wyłączają się po 15 minutachPS Plus z dziwacznym błędem. Gry wyłączają się po 15 minutach
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Już jutro poznamy oficjalnie gry na PS5 i PlayStation 4, które wejdą w skład oferty PS Plus maj 2023. Społeczność tymczasem typuje swoje hity.

[AKTUALIZACJA 2] – 26 kwietnia 2023

Poznaliśmy już ofertę PS+ na maj oficjalnie. Piszemy o niej w tej wiadomości.

[AKTUALIZACJA] – 26 kwietnia 2023

Pojawił się wiarygodny przeciek z ofertą PlayStation Plus na maj. Przeczytasz o nim w tej wiadomości.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

Dzieli nas zaledwie dzień od poznania gier z oferty PS Plus maj 2023. Społeczność forum Reddit wzięła się ostro za typowanie swojej wymarzonej listy i widać jak na dłoni, jakich tytułów najbardziej oczekują. Sam przyznam, że ich wybór jest naprawdę interesujący i nie pogardziłbym takimi grami w maju.

PS Plus maj 2023 – jakich gier oczekujecie?

Choć gracze wymieniają sporo różnych produkcji, szczególnie często pojawia się przygodowa gra akcji w konwencji tzw. chodzonej bijatyki. Mowa o ciepło przyjętym Sifu z zeszłego roku, które powstało pod skrzydłami studia Sloclap.

Wielu forumowiczów domaga się również w maju sportowego hitu FIFA 23. Pamiętając zapewne, że w maju zeszłego roku otrzymaliśmy w PlayStation Plus poprzednią część, czyli FIFA 22. Czy będzie powtórka z rozrywki? Cóż, sporo osób na to właśnie liczy.

Trzecią często wymienianą grą jest Resident Evil 2 Remake. Nic dziwnego, to bardzo udane wznowienie kultowej produkcji sprzed lat, która ponownie porwała miłośników gier z zombiakami.

  • Sifu
  • FIFA 23
  • Resident Evil 2 Remake

Jak zatem widzicie, lista życzeń prezentuje się naprawdę mocno. Czy któraś z tych gier trafi ostatecznie do nowej oferty? Cóż, dowiemy się już jutro po godz. 17:30.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie