PS Plus maj 2023 oficjalnie. PlayStation ujawnia gry na PS5 i PS4

PS-Plus-maj-2023
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W końcu doczekaliśmy się ogłoszenia oferty PS Plus maj 2023. Wcześniejszy przeciek został tym samym potwierdzony. Zatem spójrz, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 pobierzesz już za kilka dni.

Na blogu PlayStation pojawiła się właśnie oficjalna informacja o ofercie PS Plus maj 2023. Będą z niej zadowoleni gracze, którzy lubią się ścigać oraz brać udział w średniowiecznych bitwach z perspektywy FPP.

To jakie gry w ofercie PS Plus maj 2023?

W końcu mogę dać Wam pewną odpowiedź na postawione pytanie. W maju pobierzemy w PS+ Essential standardowo trzy gry i żeby się przy nich pobawić, potrzebujesz standardowo aktywnego abonamentu. Oto sposoby, by kupić go taniej niż za standardowe 240 zł:

A kto będzie miał w maju aktywny abonament, pobierze bez dodatkowych opłat następujące tytuły w ramach oferty Essential:

  • GRID Legends (PS4/PS5)
  • Chivalry 2 (PS4/PS5)
  • Descenders (PS4/PS5)

Wspomniane gry będziesz mógł/mogła dodawać do swojej biblioteki od 2 maja. To wtedy przypada pierwszy wtorek miesiąca. Fajnie, będziemy mogli pobawić się na Majówce (wolne od szkoły i pracy 🙂

Do 2 maja możesz zdobyć jeszcze gry z oferty kwietniowej. Warto o to zadbać, bo to naprawdę zacne tytuły:

  • Meet Your Maker (PS4/PS5)
  • Sackboy: A Big Adventure (PS4/PS5)
  • Tails of Iron (PS4/PS5)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie