PS Plus maj 2023. Oferta pełna akcji! Gry na PS5 i PS4 przeciekły do sieci

PS Plus sierpień 2023 - tyle miejsca musicie przygotować na nowe gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Na jednej z francuskich stron pojawiła się pełna oferta PS Plus maj 2023. To na razie przeciek, ale jestem niemal pewien, że zostanie dzisiaj oficjalnie potwierdzony.

[AKTUALIZACJA ] – 26 kwietnia 2023

Poznaliśmy już ofertę PS+ na maj oficjalnie. Piszemy o niej w tej wiadomości.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]

Oficjalna oferta PS Plus maj 2023 zostanie opublikowana dzisiaj po godz. 17:30. Tymczasem mamy przeciek, który zawiera trzy wypełnione wartką akcją gry na PS5 i PlayStation 4. Pamiętaj, żeby przygotować się na pobieranie gier, czyli posiadać aktywny abonament PS+ Essential. Oto sposoby, by kupić subskrypcję taniej:

PS Plus maj 2023 – gry na PS5 i PS4 – oferta nieoficjalnie

Źródłem przecieku jest insider billbil-kun, który po raz kolejny przedstawił ofertę PlayStation Plus tuż przed oficjalnym ogłoszeniem. Jego informacje wcześniej się sprawdzały, zatem można liczyć na to, że i tym razem się nie pomylił. Według niego, w maju pobierzemy w PS+ Essential następujące produkcje:

  • GRID Legends (PS4/PS5)
  • Chivalry 2 (PS4/PS5)
  • Descenders (PS4/PS5)
PS-Plus-maj-2023
PS Plus maj 2023 – nieoficjalna oferta

Gry z nowej oferty PlayStation Plus będziemy mogli pobierać od pierwszego wtorku nadchodzącego miesiąca. Szybko sprawdzam kalendarz… nastąpi to 2 maja. Do tego czasu możemy przypisywać do biblioteki gry z oferty na kwiecień. Cóż, jest ona na pewno o wiele mocniejsza od tej na maj, jeśli zostanie potwierdzona.

W kwietniowej ofercie znajdziesz przecież Meet Your Maker (PS4/PS5), Sackboy: A Big Adventure (PS4/PS5) oraz Tails of Iron (PS4/PS5).

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie