PS Plus maj 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS Plus maj 2021 – ogłoszenie oferty może się opóźnić

Oferta PS Plus na maj 2021 może zostać ogłoszona nieco później. Niewykluczone, że Sony zostawi sobie ujawnienie zestawu gier na specjalne wydarzenie.

Majowa oferta PlayStation Plus wciąż jest nieznana. Sony tradycyjnie każe nam czekać do końcówki miesiąca. Mimo to, możliwe, że wydawca zdecyduje się na ujawnienie nowego zestawu gier w późniejszym terminie.

W nocy 29 kwietnia odbędzie się konferencja State of Play. To dzień później, niż domniemany termin ujawnienia oferty. W przeszłości zdarzały się sytuacje, gdzie Sony opóźniało pokazanie nowego zestawu plusowych gier, aby zaprezentować je na swojej konferencji. To bardzo prawdopodobne, że tym razem będzie podobnie.

Świadczy o tym fakt, że sam event skupi się na nowej odsłonie Ratchet & Clank i paru grach indie. Czas przeznaczony na pokaz można dodatkowo wypełnić prezentacją świeżej oferty PS Plus.

Naturalnie równie dobrze majową porcję tytułów możemy poznać zgodnie z pierwotnym terminem. Jeśli Sony nie zrezygnuje z dotychczasowych planów ujawnienie oferty, powinniśmy poznać ją wieczorem 28 kwietnia. Jutro wszystko stanie się jasne.

Przypomnijmy, jakie gry PS Plus na maj 2021 najczęściej typuje społeczność graczy:

  •  Star Wars: Squadrons lub Jedi: Fallen Order
  • Terminator: Resistance
  • Call of Duty: Black Ops 4

Uzasadnienie ewentualnej obecności powyższych gier w ofercie znajdziecie w tym artykule. Gracze mają kilka poszlak świadczących, że to właśnie te produkcje trafią do nowego Plusa. Pamiętajcie jednak, że na oficjalne potwierdzenie oferty musimy jeszcze zaczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się