Nie czekaj do 6 lutego. Dzisiaj pobieraj i sprawdzaj gry z PS Plus na luty 2024!

PS-Plus-Steelrising-trial
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Choć do udostepnienia gier z oferty PS Plus na luty mamy kilka dni, nic nie stoi na przeszkodzie, by trochę pobawić się przy nich już dzisiaj.

Oto wiadomość dla niecierpliwych, którzy nie mogą doczekać się przyszłego tygodnia. Właśnie wtedy, a konkretnie 6 lutego o godzinie 11:00, Sony udostępni nowe gry z oferty PS Plus luty 2024. Wiemy już, ile miejsca na dysku konsoli zajmą dwa tytuły i ta wiedza może przydać się Wam już dzisiaj. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w tej chwili wejść pod poniższe linki, pobrać dwie z trzech gier nadchodzącej oferty i pograć w nie przez ograniczony czas. Taką możliwość mają osoby posiadające abonament PS Plus Premium. A co ciekawe, Sony uruchomiło wielką promocję na abonament PlayStation Plus, zarówno na wspomniany próg subskrypcji, jak i na wersję Extra. Kupicie go jeszcze taniej w PS Store, korzystając z promocji na doładowania portfela:

Które gry z PS Plus Essential na luty 2024 można dzisiaj sprawdzić?

W nadchodzącej ofercie Essential znajdzie się premierowa gra Foamstars oraz obecne już w PS Store tytuły Steelrising i Rollerdrome. Właśnie ta dwójka posiada wersje próbne, czyli darmowe triale dla posiadaczy PS Plus Premium.

Steelrising jest dostępne jedynie na PS5, a trial pozwala nam pograć w pełną wersję gry przez 2 godziny. Z kolei Rollerdrome można uruchomić na obecnej i starszej generacji, a wersja próbna oferuje 30 minut zabawy. Mało, ale zawsze to jakiś przedsmak całości, którą ogracie w PS Plus Essential już za kilka dni. Oto linki do pobrania:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie