PS Plus na 12 miesięcy w gigantycznej promocji! Sony zaszalało

PS-Plus-promocja
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony odpaliło porządną promocję na abonament PS Plus. Przez najbliższe dwa tygodnie ceny usługi w wersji Extra i Premium będą naprawdę atrakcyjne.

Tuż przed ujawnieniem listy gier z oferty PS Plus luty 2024 dla progu Essential, doczekaliśmy się świetnej promocji na abonament. Dotyczy ona nowych oraz powracających użytkowników. Niestety nie kupimy taniej najniższego progu usługi, ale za wersję Extra zapłacimy teraz mniej niż za „najsłabszy” Essential! Przypominam, że roczny PS+ Essential kosztuje normalnie 295 zł, a w promocji zapłacimy za roczny pakiet Extra 291,20 zł lub jedynie około 261 zł, jeśli skorzystamy z poniższego sposobu. Co więcej, w PlayStation Store mamy również przeceniony PS+ Premium, z 630 zł na 422,10 zł. Tutaj również możemy zaoszczędzić dodatkowo około 50 zł i w efekcie zapłacić tylko 370 zł. Jak tego dokonać?

PS Plus w promocji. Jak zrobić dodatkowy rabat w PS Store?

Żeby kupić PS Plus jeszcze taniej niż w promocji w PlayStation Store, należy skorzystać z tanich doładowań portfela PSN. Bardzo dobre ceny oferuje obecnie Instant Gaming i mamy tutaj również szybkie płatności BLIK. Kto chce więc oszczędzić, niech korzysta z okazji:

Pamiętajcie, że oferta na tańszy abonament PS Plus w PS Store jest ważna do 11 lutego 2024 roku.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie