Sony zagmatwało odebranie kolejnej gry z oferty PS Plus na luty

PS-Plus-Destiny-2
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Gry z oferty PS Plus luty 2023 są naprawdę niezłe, tylko dlaczego nie można zrobić tak, żeby odebrać je “normalnie”? To już drugi tytuł z problemami.

Okazuje się, że nie tylko Mafia Definitive Edition sprawia kłopoty niektórym osobom, które chcą odebrać tytuł w ramach oferty PS Plus luty 2023. Na forum Reddit pojawiły się głosy, że i dodatku Destiny 2 Beyond Light nie można czasem tak łatwo dodać do swojej biblioteki.

PS Plus i problem z grą. Tym razem na szczęście proste rozwiązanie

Podczas gdy z Mafią sprawa jest skomplikowana (pisałem o tym tutaj), tak w przypadku dodatku do Destiny 2 jest o wiele łatwiej. Tylko trzeba najpierw na to wpaść.

Rozchodzi się oczywiście o to, że gracze nie mogą dodać do biblioteki rozdawanego w Plusie DLC. I nie dotyczy to jednej osoby, choć nie jest to też problem nagminny. Jednak, jeśli się z nim spotkasz, to rozwiązanie jest banalne. Jeśli nie możesz dodać Destiny 2 Beyond Light do swojej biblioteki na konsoli lub w przeglądarce internetowej, należy to zrobić poprzez aplikację PlayStation. Wtedy zadziała!

Ciężko stwierdzić, dlaczego tak prosta rzecz nie działa. Lecz jak widać po komentarzach graczy, nie każdy wpadł na to, by otworzyć PlayStation App.

Przypominam, że w lutym w ramach PlayStation Plus Essential możesz odbierać następujące produkcje:

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie