Kiedy ogłoszenie PS Plus na luty 2022? Wszystko, co wiemy o ofercie gier

logo PS Plus - luty 2022 - przypomnienie
PS4 PS5

Niebawem dojdzie do ogłoszenia listy produkcji, które trafią do graczy w ramach PS Plus na luty 2022. Oto wszystkie znane nam informacje na temat tego wydarzenia.

Dokładnie za tydzień, 26 stycznia 2022 roku około godziny 17:30 powinny zostać ujawnione gry, które trafią w lutym do posiadaczy PS Plus. W teorii powinniśmy się wszyscy spodziewać jednego tytułu premierowego oraz jednej pozycji z wersją stworzoną specjalnie z myślą o PS5.

Nowe prezenty trafią do Plusowiczów 6 dni później – 1 lutego 2022 roku. Przeglądając kalendarz premier, dokładnie na tę datę przewidziany jest debiut Life is Strange Remastered Collection. Niestety, najpewniej to nie ta gra (a w zasadzie składanka) trafi do Plusa. W przeszłości tytuły debiutujące m.in. w wymienionej usłudze PlayStation nie były możliwe do zakupienia przedpremierowo w PS Store, a w przypadku tej produkcji nic nie stoi na przeszkodzie, by już teraz ją zakupić.

W momencie ogłoszenia oferty PS Plus na luty 2022 spodziewajcie się stosownego przypomnienia w formie osobnego newsa. Być może do tego czasu w sieci znajdzie się wiarygodny przeciek, a jeśli tak, to również i wtedy Was o tym poinformujemy.

Odebraliście już tytuły przewidziane na styczeń? Link do omówienia ogłoszenia znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie