Jakich gier w PS Plus na luty 2022 chcą subskrybenci? Sprawdźcie propozycje graczy

PS Plus gry PlayStation
PS4 PS5

Ujawnienie oferty PS Plus na luty 2022 jest już blisko. W sieci pojawiają się głosy graczy dotyczące tego, jakie tytuły chcieliby zgarnąć w najbliższym zestawie od PlayStation.

Jak co miesiąc, tak i tym razem gracze zebrali się na forum Reddit PS Plus, aby podzielić się swoimi gdybaniami na temat najbliższej oferty. Komentarzy nie brakuje, a niektóre produkcje przewijają się w nich niezwykle często.

Wśród wspomnianych przez graczy pozycji zdecydowanie dominuje Dying Light. Na początku miesiąca debiutuje kontynuacja hitu Techlandu i niektórzy liczą, że polskie studio sprezentuje graczom ten tytuł w ramach Plusa.

W komentarzach da się też znaleźć innych faworytów graczy. Bardzo często pojawiają się takie produkcja jak: Marvel’s Avengers, Dark Souls Remastered (z uwagi na nieodległą premierę Elden Ring), NieR: Automata, Devil May Cry 5 i Sackboy: A Big Adventure. Jak to zwykle bywa w przypadku takich dyskusji, gracze patrzą zdecydowanie optymistycznie na ofertę PS Plus na luty 2022.

Oczywiście pamiętajcie, że to tylko gdybania graczy. W sieci nie pojawił się jeszcze żaden przeciek nadchodzącej oferty PS Plus. Nie wiemy więc, jakie tytuły trafią do Plusowiczów w lutym. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na pierwsze informacje.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie