PS Plus listopad 2023. Nowe konkrety i lista gier, na które został tylko miesiąc

PS-Plus-gry-oferta
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Mamy nowe wiadomości odnośnie oferty PS Plus na listopad dla progów Extra i Premium. Najpierw poznaliśmy nadchodzącą grę premierę, a teraz mamy listę tytułów, które wylecą z usługi.

Od dzisiaj możemy pobierać 15 gier w ramach oferty PS Plus październik 2023 (Extra i Premium). Powinniście być zadowoleni z udostępnionych tytułów, pełną listę i gratis dodatek za darmo publikowaliśmy przed południem w tym artykule. Jednocześnie nadszedł czas oczekiwania na to, co przyniesie listopad w PlayStation Plus. Od pewnego czasu wiemy, że w katalogu Extra pojawi się w nadchodzącym miesiącu świeżutka premiera. Teraz mamy kolejne wieści. Tym razem dotyczą one tego, jakie gry zostaną usunięte z usługi. Warto zapoznać się z tą listą gier na PS4/PS5, by pobawić się jeszcze przy tym, co niedługo zostanie zablokowane.

PS Plus listopad 2023 – Extra i Premium. Nowa gra i odchodzące tytuły

O nowej grze na listopad Sony informowało osobiście jeszcze pod koniec września. Stąd wiemy, że w listopadzie do katalogu Extra dołączy Teardown, czyli świetnie przyjęty „wyburzeniowy Minecraft”. Więcej o tej grze przeczytacie w naszej poprzedniej wiadomości.

Natomiast dzisiaj mamy dla Was listę tytułów “do odstrzału”. W zakładce Last chance to play pojawiło się 7 produkcji. Na szczęście tym razem obeszło się bez dużych tytułów AAA do usunięcia. Mamy tutaj w zasadzie same gry mniejszego kalibru, których pewnie wiele osób nawet nie kojarzy. Mi najbardziej będzie brakowało Giana Sisters Twisted Dreams Director’s Cut. Mam po prostu duży sentyment do tej marki, a i ta odsłona jest niczego sobie.

Niewykluczone jest oczywiście, że lista odchodzących gier na listopad jeszcze się powiększy. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie. Oto gry, które PS Plus Extra straci w przyszłym miesiącu:

  • My Time at Portia
  • Giana Sisters Twisted Dreams Director’s Cut
  • Ace of Seafood
  • Momodora Reverie Under the Moonlight
  • Connectank
  • Dandara
  • Wild Guns Reloaded
PS-Plus-listopad-2023
Odchodzące gry z PS Plus w listopadzie 2023.

Wszystkie z wymienionych tytułów zostaną usunięte z usługi PlayStation Plus w dniu 21 listopada. Kto chce spędzić przy nich czas, niech korzysta póki są dostępne.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie