PS Plus lipiec 2024. Na stronie PlayStation pojawiły się gry, które stracimy

Saints Row IV to jedna z gier, które opuszczą PS Plus Extra w lipcu 2024 roku.
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wiemy już, jakie gry opuszczą katalog PS Plus Extra w przyszłym miesiącu. Lipiec będzie łaskawy, jeśli chodzi o liczbę usuwanych gier.

Pierwsze informacje odnośnie oferty PS Plus lipiec 2024 dotyczą gier, które wylecą z katalogu Extra. Pożegnamy 6 tytułów, choć niewykluczone, że lista zostanie rozszerzona o kolejne produkcje. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie i zakładka Last Chance to Play nie zaskoczy nas czymś jeszcze. To właśnie tam, czyli na oficjalnej stronie PlayStation, zauważono gry, które Sony szykuje do usunięcia.

PS Plus lipiec 2024. Jakie gry stracimy i kiedy to nastąpi?

Zacznijmy od tego, że wszystkie wymienione poniżej gry będą dostępne w katalogu Extra jeszcze przez niemal miesiąc, do 16 lipca. Tego dnia, o godzinie 10:00, stracimy do nich dostęp. Mamy jednak sporo czasu, by ukończyć interesujące nas pozycje.

  • Tiny Tina’s Wonderlands
  • Dysmantle
  • My Little Pony A Maretime Bay Adventure
  • Fast and Furious Spy Racers Rise of Shifter
  • Kingdom Two Crowns
  • Saints Row IV Re-Elected

Najciekawszą odchodzącą grą będzie Tiny Tina’s Wonderlands, czyli tytuł z 2022 roku przenoszący nas do magicznej krainy, w której musimy pokonać wielkiego smoka. Ten looter shooter FPP, będący spin-offem serii Borderlands, spotkał się z ciepłym przyjęciem przez graczy, więc żal będzie się z nim rozstawać.

Innym wartym uwagi tytułem, na który mamy jeszcze czas, jest starszy i świetnie oceniany Saints Row IV Re-Elected. To zwariowana gra akcji, w której musimy ocalić ziemię przed inwazją obcej rasy pod przywództwem żądnego władzy kosmity Zinyaka.

Źródło: Reddit

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie