PS Plus grudzień 2021 oficjalnie. Trzy znakomite produkcje trafią do graczy

PS Plus marzec 2022 - logo - PG
PlayStation Plus PS4 PS5

Stało się! Co prawda, trzeba było nieco dłużej poczekać niż zwykle, ale PS Plus na grudzień 2021 zostało oficjalnie ogłoszone. W tym miesiącu subskrybenci usługi PlayStation otrzymają aż trzy produkcje, które znacznie wybijają się na tle wcześniejszych gratisów.

Kolejny miesiąc, kolejny raz, kiedy to potwierdził się przeciek informacji o grach z Plusa. Na szczęście rok kończymy z naprawdę dobrą ofertą. Poniżej znajdziecie przedstawienie nadchodzących prezentów w wykonaniu ekipy z kanału PlayStation Access.

Oferta PS Plus na grudzień 2021 – oto gry z zestawu:

  • Godfall: Challenger Edition (PS4/PS5)
  • Mortal Shell (PS4)
  • LEGO DC Super-Villains (PS4)

W grudniu gra dodana z myślą o posiadaczach PS5 także zadziała na PS4, więc posiadacze obu wiodących platform PlayStation nacieszą się aż 3 podarunkami. Godfall: Challenger Edition to zestaw trzech unikalnych trybów – Lightbringer, Dreamstones i Ascender Tower of Trials. Zmierzcie się w nich i sprawdźcie swoje umiejętności. Posiadacze tego wydania mogą za opłatą uzyskać dostęp do obu kampanii – Gofall i Fire & Darkness.

Mortal Shell to nietypowe podejście do gier typu soulslike. Pokierujecie duszą, która ma możliwość wcielenia się w poległych wojowników. Zmierzcie się z wrogami i masą bossów, aby wykonać rozkazy Mrocznego Ojca. Cały świat został okraszony stylistyką mrocznego fantasy, co jest częstą cechą podobnych produkcji.

Ostatnim z gratisów jest LEGO DC Super-Villains, które należy do jednych z najbardziej nietypowych gier z duńskimi klockami. Podobnie jak w pierwszym LEGO Batmanie, macie możliwość wcielenia się w super-złoczyńców, jednakże tutaj cała rozgrywka opiera się na pokierowaniu tylko tymi postaciami. Sprawdźcie, czy uda się Wam pokonać wrogów z alternatywnej rzeczywistości.

Oferta PlayStation Plus na grudzień 2021 wejdzie w życie we wtorek, 7 grudnia. Pamiętajcie, że 3 pozycje dodane w listopadzie są dostępne aż do stycznia. Warto się przynajmniej jedną z nich zainteresować nawet, jeśli nie macie headsetu VR.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie