PS Plus grudzień 2021 - logo - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

9 komentarzy

PS Plus grudzień 2021 oficjalnie. Trzy znakomite produkcje trafią do graczy

Stało się! Co prawda, trzeba było nieco dłużej poczekać niż zwykle, ale PS Plus na grudzień 2021 zostało oficjalnie ogłoszone. W tym miesiącu subskrybenci usługi PlayStation otrzymają aż trzy produkcje, które znacznie wybijają się na tle wcześniejszych gratisów.

Kolejny miesiąc, kolejny raz, kiedy to potwierdził się przeciek informacji o grach z Plusa. Na szczęście rok kończymy z naprawdę dobrą ofertą. Poniżej znajdziecie przedstawienie nadchodzących prezentów w wykonaniu ekipy z kanału PlayStation Access.

Oferta PS Plus na grudzień 2021 – oto gry z zestawu:

  • Godfall: Challenger Edition (PS4/PS5)
  • Mortal Shell (PS4)
  • LEGO DC Super-Villains (PS4)

W grudniu gra dodana z myślą o posiadaczach PS5 także zadziała na PS4, więc posiadacze obu wiodących platform PlayStation nacieszą się aż 3 podarunkami. Godfall: Challenger Edition to zestaw trzech unikalnych trybów – Lightbringer, Dreamstones i Ascender Tower of Trials. Zmierzcie się w nich i sprawdźcie swoje umiejętności. Posiadacze tego wydania mogą za opłatą uzyskać dostęp do obu kampanii – Gofall i Fire & Darkness.

Mortal Shell to nietypowe podejście do gier typu soulslike. Pokierujecie duszą, która ma możliwość wcielenia się w poległych wojowników. Zmierzcie się z wrogami i masą bossów, aby wykonać rozkazy Mrocznego Ojca. Cały świat został okraszony stylistyką mrocznego fantasy, co jest częstą cechą podobnych produkcji.

Ostatnim z gratisów jest LEGO DC Super-Villains, które należy do jednych z najbardziej nietypowych gier z duńskimi klockami. Podobnie jak w pierwszym LEGO Batmanie, macie możliwość wcielenia się w super-złoczyńców, jednakże tutaj cała rozgrywka opiera się na pokierowaniu tylko tymi postaciami. Sprawdźcie, czy uda się Wam pokonać wrogów z alternatywnej rzeczywistości.

Oferta PlayStation Plus na grudzień 2021 wejdzie w życie we wtorek, 7 grudnia. Pamiętajcie, że 3 pozycje dodane w listopadzie są dostępne aż do stycznia. Warto się przynajmniej jedną z nich zainteresować nawet, jeśli nie macie headsetu VR.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%