Posiadacze PS Plus dostają zaproszenia od PlayStation. Świetna akcja

PS Plus ze świetną akcją dla subskrybentów. Sony zaprasza do kin
Filmy i seriale Newsy PS4 PS5

Jeżeli macie abonament PS Plus, istnieje szansa, że będziecie mogli wybrać się przedpremierowo na seans nowego filmu na podstawie kultowej serii gier – Gran Turismo.

Jak informuje serwis PlayStation Lifestyle, Sony postanowiło w wyjątkowy sposób świętować premierę nowego filmu opartego na ich hitowej grze. Gran Turismo niebawem trafi do kin, a fani serii gier wyścigowych udadzą się na niego już 11 sierpnia 2023 roku (to data międzynarodowej premiery). Z tej właśnie okazji niektórzy będą mogli pójść na seans nieco wcześniej.

Kup tańszego PS Plus dzięki promocji na doładowanie portfela:

Posiadacze PS Plus zupełnie losowo dostają zaproszenia na adres e-mail powiązany ze swoim kontem. Tytuł wiadomości zatytułowano “Zobacz film Gran Turismo przed innymi”, a w środku znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące pokazów przedpremierowych. Aby jednak dostać zaproszenie, trzeba mieć sporo farta – uzytkownicy mają być wybierani zupełnie losowo. Data wcześniejszych seansów do 8 sierpnia, także na trzy dni przed światową premierą.

Warto zaznaczyć, że każdy wylosowany gracze będzie musiał kupić bilet na seans. Niestety losowanie dotyczy jedynie zaproszeń, a nie samych biletów, także trzeba się przygotować na ewentualny koszt. Z drugiej jednak strony nie wiemy, kogo dokładnie obowiązuje taka akcja – z pewnością dotyczy użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Na temat jej obowiązywania w Polsce nie mamy informacji, ale istnieje szansa, że dotyczy także i naszego kraju. Lepiej więc sprawdzać raz na jakiś czas e-mail.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie