6 dodatków za darmo do gier z PS Plus Extra i Premium na luty 2024

PS Plus na PC i inne platformy. Sony ma pomysł na rewolucję
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeszcze przed udostepnieniem nowych gier z PS Plus Extra i Premium na luty, możemy pobrać aż sześć bezpłatnych DLC do ogłoszonych tytułów.

Skoro znamy już wszystkie gry z oferty PS Plus Extra i Premium na ten miesiąc i wiemy, ile miejsca na dysku zajmą nowe gry, pora na kolejny wątek. Poniżej zobaczycie, że do ogłoszonych tytułów, które zostaną nam udostępnione 20 lutego, już teraz możemy pobrać darmowe dodatki. Przy okazji przypominamy o dwóch bonusach, które zostały udostępnione z okazji ogłoszenia pakietu gier Essential na luty. Choć to drobnostki, to z pewnością umilą, a czasem nawet ułatwią nam przechodzenie gier.

Dodatki za darmo do gier z oferty PS Plus na luty

W ramach oferty Extra i Premium na luty pobierzemy łącznie 13 gier, z czego trzy będą dostępne tylko na PlayStation 5. Darmowe dodatki nie obejmują tych tytułów, zatem mogą się nimi cieszyć również posiadacze PS4.

Pierwszy z nich jest przeznaczony do LEGO Worlds i nazywa się Pokazowy pakiet kolekcjonerski 1. Zawiera postacie, budowle, rekwizyty i jeszcze więcej ze wszystkich zestawów, które firma LEGO prezentowała w 2017 roku. Mowa m.in. o LEGO Ninjago, LEGO City oraz LEGO NEXO Knights.

Kolejne trzy darmowe dodatki dotyczą gry Tales of Zestiria. Kto zamierza zagrać w ten tytuł, może sięgnąć po bezpłatną ofertę God Eater, pakiet skeczów oraz pakiet startowy. Dodatki są wyładowane zawartością. Pierwszy oferuje stroje i potwory z uniwersum God Eater. Z drugim będzie nam łatwiej rozpocząć rozgrywkę, ponieważ znajdziemy w nim zestaw pierwszej pomocy dla początkujących, pakiet słodyczy oraz zestaw trzech żeli. Trzeci to natomiast aż 23 skecze, które wprowadzą luźniejszy nastrój do gry.

Na koniec możemy sięgnąć po dwa dodatki za darmo do gry Tales of Vesperia. Ten o nazwie Adventurer Starter Pack to zestaw elementów dla łowców przygód, zawierający towary ulepszające. Jest ich całkiem sporo, niemal dwadzieścia. Natomiast dodatek Costume Pack zawiera nowe stroje dla wszystkich grywalnych postaci w grze.

Lego-Worlds-DLC-za-darmo
Grafika prezentująca darmowy dodatek do LEGO Worlds. Gra będzie dostępna w ofercie PS Plus Extra od 20 lutego 2024.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie