Dzisiaj nowe gry do pobrania w PS Plus oraz dwa bonusy

PS-Plus-Steelrising
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Pierwszy wtorek miesiąca właśnie dzisiaj, zatem pora przywitać nowe gry z oferty PS Plus na luty, ale to nie jedyne atrakcje dla abonentów.

Możemy już zasmakować w pierwszych grach na PS5 oraz PS4 z oferty na luty. Pierwszych, ponieważ przed nami jeszcze ogłoszenie tytułów z progów Extra i Premium. Kiedy? Tutaj zbieramy wszystkie informacje dotyczące PS Plus luty 2024, w tym również promocji na abonament, wersji próbnych, wielkości plików, darmowych dodatków itd. W ramach udostępnionej właśnie oferty Essential, dostajemy standardowo trzy gry. Cieszy fakt, że tym razem do oferty trafiła jedna premiera. Dodatkowo Sony odpaliło dzisiaj dwie niespodzianki dla swoich abonentów – to wypróbowanie Spider-Man 2 oraz pakiet ikon do gry Fall Guys.

Oto nowe gry z PS Plus Essential na luty, dzisiaj do pobrania

Sony aktualizuje dzisiaj ofertę PS+ w PlayStation Store, zatem przypominamy, jakie tytuły możemy od teraz przypisywać do swojej biblioteki:

  • Foamstars | PS4, PS5
  • Rollerdrome | PS4, PS5 
  • Steelrising | PS5 

Przedstawione gry możemy dodawać do swojego konta przez najbliższy miesiąc. Kto chce je zdobyć, ma czas do 5 marca, kiedy to nadejdzie kolejna, nieujawniona jeszcze oferta.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie