PS Plus Extra i nowe gry w liczbach. Oceny, długość, poziom trudności, trofea

PS Plus maj 2024 opóźnione | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Tuż po weekendzie dorwiemy się do gier z oferty PS Plus Extra i Premium na luty. Jeśli chcecie zobaczyć kilka ciekawych liczb z nimi związanych, to zapraszamy.

20 lutego Sony udostępni posiadaczom PS5 i PlayStation 4 trzynaście nowych gier w ramach oferty PS Plus Extra i Premium na luty. Tutaj zajmiemy się tymi z niższego progu, który dostanie dziewięć tytułów. Jeśli zamierzacie je pobrać, mogliście już sprawdzić, ile miejsca zajmą poszczególne produkcje na dysku konsol. Ale dobrze byłoby wiedzieć, ile trofeów na nas czeka i jaka jest orientacyjna długość nadchodzących gier. A skoro o trofeach wspomnieliśmy, to pobierajcie grę za darmo z PS Store, której cena została właśnie obniżona do 0 zł. To okazja na szybką platynkę! I jeszcze jedno – zanim pobierzemy nadchodzące gry z PS Plus Extra i Premium, już teraz możemy zdobyć do nich 6 darmowych dodatków.

Oferta PS Plus Extra na luty i gry w liczbach

Na forum Reddit pojawił się wpis z fajnym zestawieniem nadchodzących gier do katalogu Extra. Dzięki temu możemy szybko sprawdzić, czy interesująca nas gra będzie trudnym wyzwaniem, czy jest wysoko oceniana oraz ile posiada trofeów. Dodatkowo mamy tutaj orientacyjny czas przejścia przy większości tytułów oraz wielkość pliku, choć nie jest ona tak dokładny jak podawaliśmy wcześniej w tej wiadomości.

Assassin’s Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla
Need for Speed Unbound
Need for Speed Unbound
The Outer Worlds
The Outer Worlds
LEGO Jurassic World
LEGO Jurassic World
LEGO Worlds
LEGO Worlds
Rogue Lords
Rogue Lords
Roguebook
Roguebook
Tales of Arise
Tales of Arise
Tales of Zestiria
Tales of Zestiria

Jak widać, najwyżej ocenianą grą z oferty PS Plus Extra na luty jest Tales of Arise. To siedemnasta główna odsłona popularnego cyklu jRPG-ów firmy Bandai Namco Entertainment. Na drugim miejscu mamy The Outer Worlds, pierwszoosobową grę RPG stworzoną przez studio Obsidian Entertainment. Podium “najlepszych” zamyka Assassin’s Creed Valhalla, które mogliśmy już kiedyś ogrywać w katalogu Extra, lecz grę usunięto i teraz powraca.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie