Gra za darmo na PS5 i PS4 w PS Store. Cena spadła do 0 zł, więc pobierajcie

PlayStation przypadkowo wypuściło demo oczekiwanej gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

Posiadacze PS5 i PS4 mogą skorzystać z okazji. W PS Store pojawiła się kolejna gra za darmo. Wcześniej płatna produkcja, teraz jest darmowa.

Nowa gra za darmo czeka w PS Store na osoby posiadające PS5 lub PlayStation 4. To ciekawe połączenie gry logicznej i zręcznościowej, a jeśli nie kręcą Cię takie klimaty retro, to pomyśl o łatwej platynie, którą wbijesz w kilka godzin. Co ciekawe, przedstawiany tytuł był wcześniej płatny i kosztował kilkanaście złotych. Teraz jest “bezpłatny”, więc to stałe obniżenie ceny do zera.

Nowa gra za darmo, choćby dla łatwej platyny

Ping Redux możemy przypisać do swojej biblioteki za free i oferuje ona kilka godzin logiczno-zręcznościowej zabawy w klimacie retro. Tytuł posiada 30 trofeów, w tym platynę, zatem szybko możemy dodać kolejny puchar do swojej kolekcji.

Znajdziemy tutaj ponad 100 poziomów, w tym 12 bossów inspirowanych klasycznymi grami z lat 80-tych. Zasady są bardzo proste, a cel “soczysty”: Odbijaj się od ścian oraz przeszkód i dotrzyj do soczystej, smacznej pomarańczy. Starsi gracze od razu zobaczą nawiązania do kultowych tytułów znanych z Atari oraz Nintendo Entertainment System. Niektóre poziomy nawiązują do Super Mario Bros., inne do Pitfall czy Asteroids.

Warstwa dźwiękowa również wrasta w ten oldskulowy klimat i jest całkiem przyjemna. Zresztą, sami zobaczcie próbkę na poniższym zwiastunie. Kto z Was pobiera?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie