PS Plus z darmowym prezentem do jednej z najpopularniejszych gier na świecie

PS Plus z darmowym prezentem dla jednej z największych gier na świecie
Newsy PS4 PS5

Posiadacze PS Plus mogą już teraz odbierać darmowy przedmiot do Fortnite, czyli niezaprzeczalnie popularnego tytułu. Może i byle skin, ale to zawsze coś!

Jeżeli aktualnie subskrybujecie abonament PS Plus, czeka na Was kolejny darmowy prezent. Tym razem dotyczy on Fortnite’a, czyli gry, o której chyba słyszał każdy, choć niekoniecznie każdy w nią grał. Światowy fenomen sieciowych strzelanek cieszy się niesłabnącą popularnością i trzeba się z tym liczyć, niezależnie od naszego podejścia do tego tytułu.

Dlatego też darmowy prezent dla graczy tego battle royale wydaje się tak atrakcyjny. Może i faktycznie mówimy o maleńkiej paczce, która zawiera zaledwie dwa przedmioty, ale to zawsze coś. No i za darmo, a do tego do gry, która również jest darmowa. Wątpię, aby DLC mogło przekonać Was do zagrania w hit Epic Games. Jeżeli jednak już gracie albo graliście – warto odebrać paczkę przedmiotów True Colors Pack.

W środku znajdziemy skórkę do postaci Vivi Chroma Outfit oraz zawieszkę do plecaka Scribbles. Patrząc na ceny itemów w wewnętrznym sklepie Fortnite, to zawsze jakaś oszczędność. Cały item pack znajdziecie w tym miejscu. Dostępny jest za darmo, ale jedynie dla subskrybentów PlayStation Plusa.

PS Plus to nie tylko rozdawane raz na jakiś czas darmowe przedmioty do gier czy rozczarowujące triale (dobra, dobra – żartuję, wszystkie inne są w porządku). Jeżeli nie posiadacie subskrypcji, a chcielibyście się nią zainteresować – możecie zdobyć ją taniej.

PS-Store-doladowania
Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie