PS Now wrzesień 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pełna oferta PS Now na wrzesień 2021 wyciekła do sieci. Jest bardzo dobrze

Do sieci wyciekła pełna oferta PS Now na wrzesień 2021. Subskrybenci usługi zapoznają się z wieloma dobrze ocenianymi grami.

Przeciekiem podzieliło się PlayStation Portal. Tradycyjnie przypominam, że na takie doniesienia należy patrzeć z przymrużeniem oka. Niemniej obecność FFVII na poniższej liście pokrywa się z niedawnym ogłoszeniem Sony.

Wyciekła oferta PS Plus na wrzesień 2021:

  • Tekken 7 (teraz dostępne w Europie)
  • Final Fantasy VII (nie remake)
  • Killing Floor 2
  • Windbound
  • Ghost of a Tale
  • Moonlighter
  • Pathfinder Kingmaker

Trzeba przyznać, że oferta jest bardzo przyzwoita. Otrzymujemy kilka mocnych, wysokobudżetowych gier, ale nie tylko. Moonlighter, Ghost of a Tale i Windbound to bardzo solidne, mniejsze produkcje. Jeśli lubicie bardziej niecodzienne gry, warto się z nimi zapoznać.

Pamiętajcie też, że PlayStation Now nie jest oficjalnie dostępne w Polsce. Jeśli chcecie skorzystać z usługi, musicie trochę pokombinować. Niemniej jej uruchomienie na swojej konsoli lub PC nie jest bardzo czasochłonne i jeśli bardzo Wam na niej zależy, bez problemu sobie z tym poradzicie.

Nie wiadomo, kiedy PS Now trafi wreszcie do naszego kraju. Sony zapowiadało, że zamierza je rozwijać, ale nie mamy pewności, czy dotyczy to też wprowadzenia Now do Polski.


AKTUALIZACJA

Sony potwierdziło ofertę, choć jedna z gra z przecieku się w niej nie znalazła.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się