Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Przez 6 lat nie słyszeliśmy o Beyond Good & Evil 2. Aż tu nagle…

Michel Ancel postanowił rozstać się z Ubisoftem. Otworzył własne studio i od nowa zaczyna prace nad zapomnianą grą.

Ancel był twórcą pierwszej części Beyond Good & Evil, a także Raymana. Ostatnio pracował w Ubisofcie nad Rayman Origins oraz Legends, co niewątpliwie wyszło serii na dobre. Teraz dowiadujemy się, że odchodzi z Ubiosoftu. Założył własne, małe studio Wild Sheep. Jednak nadal będzie blisko współpracować z Ubisoftem, bowiem biuro Wild Sheep znajduje się w tym samym miejscu co główna siedziba znanego wydawcy – francuskim Montpellier. Nie wiadomo jednak, jaka dokładnie jest zależność pomiędzy Ubi a Wild Sheep.

Dla graczy najważniejsze jest natomiast jedno. Michel Ancel potwierdził właśnie, że prace nad Beyond Good & Evil 2 trwają. Pierwszy raz na temat kontynuacji dowiedzieliśmy się 6 lat temu. Później słuch na jej temat zaginął. Rok temu z kolei producent wspomniał, że prace nad grą zostały wstrzymane, ponieważ poprzednia generacja konsol mogłaby sobie nie poradzić ze wszystkim co chcą wdrożyć twórcy. Według nich, gra była po prostu zbyt ambitna. Teraz już wiemy, że Beyond Good & Evil 2 trafi na mocniejsze sprzęty. Zapewne na PS4 oraz Xboksa One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%