Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Prywatna beta Call of Duty: Black Ops 4. Znamy szczegóły

Gracze mogą się szykować na sprawdzanie najnowszego Call of Duty.

Firmy Activision i Treyarch zaprezentowały nowy zwiastun nadchodzącej prywatnej bety Call of Duty: Black Ops 4. Pierwszy z dwóch weekendów prywatnej bety trybu wieloosobowego rozpocznie się już w ten piątek (3 sierpnia), najpierw na PlayStation 4. Gracze będą mogli sprawdzić 10 Specjalistów, 6 map oraz 6 trybów rozgrywki, a także nowe bronie, ekwipunek oraz serie zabójstw. Posiadacze Xbox One oraz PC dołączą do zabawy tydzień po tych graczach, którzy mają PlayStation 4.

Prywatna beta dostępna będzie dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Call of Duty: Black Ops 4. To jednak nie wszystko.

Przy okazji twórcy poinformowali, że tryb Blackout (własna interpretacja popularnego Battle Royale), będzie można sprawdzać we wrześniu. Więcej informacji na temat tego, co dokładnie będzie udostępnione, dowiemy się jeszcze tego lata.

Tymczasem poniżej zapraszamy do sprawdzenia najnowszego zwiastuna trybu wieloosobowego w Black Ops 4. Obejrzyjcie do końca!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%