Propozycja od Asusa dla posiadaczy procesorów AMD Ryzen

Zobaczcie, co potrafią płyty główne do zadań specjalnych.

Oparte na platformie AMD X399 płyty główne ROG Zenith Extreme, ROG Strix X399-E Gaming oraz ASUS Prime X399-A zostały zaprojektowane z myślą o entuzjastach gier i użytkownikach półprofesjonalnych.

Najnowsza generacja wysokowydajnych systemów desktopowych debiutuje już dzisiaj i oferuje wysoką wydajność w oparciu o nową platformę AMD X399 i towarzyszące jej procesory Ryzen Threadripper, które mogą posiadać nawet 16 rdzeni i 32 wątki. Te procesory do gniazd TR4 wymagają zastosowania odpowiednich, nowych płyt głównych, na co firma ASUS jest przygotowana i prezentuje trzy produkty.

Wszystkie płyty główne X399 łączy wspólne DNA, które opiera się na podkręcaniu jednym kliknięciem, dopracowanym sterowaniu chłodzeniem, szerokich możliwościach połączeń oraz ulepszonym oświetleniu RGB. Każda z tych płyt głównych charakteryzuje się jednak także swoim własnym profilem. ROG Zenith Extreme wprowadza procesor Threadripper do świata najwyższej klasy komputerów stacjonarnych, oferując wsparcie dla spersonalizowanych układów chłodzenia cieczą oraz łączności sieciowej z prędkością 10 Gbps. Dzięki ROG Strix X399-E Gaming, hardcorowi gracze mogą złożyć swoje stylowe systemy, które zapewnią moc wystarczającą do strumieniowania treści w najwyższej jakości. Oprócz tego dostępna jest jeszcze płyta główna Prime X399-A, której wszechstronne wyposażenie i potężna moc wychodzą naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnych użytkowników.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY

ROG Zenith Extreme oraz ASUS Prime X399-A będą dostępne w sprzedaży w Polsce od 15 sierpnia 2017 roku. Ceny orientacyjne to: 2399,00 za ROG Zenith Extreme oraz 1349,00 za ASUS Prime X399-A.

Źródło: ASUS

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.