Promocje dnia – gry na PS4 i PS5 za 39 zł, laptop z RTX 3050 za 4099 zł oraz Need for Speed Heat na PC i konsole w promocji

promocje dnia 14 grudnia
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś mamy sporo ciekawych gier w promocji, ale nie zabrakło ciekawego sprzętu. Znalazło się parę ciekawych kąsków zarówno dla posiadaczy PS4 i PS5, jak i fanów serii Need for Speed.

Każda wymieniona tutaj oferta ważna jest w chwili pisania tego artykułu.

Gry na PS4 i PS5 za 39 zł

Tak – dobrze przeczytaliście. Gry na dwie generacje sprzętu od Sony nie “od” 39 zł, a “za” 39 zł! Znajdziemy tu powszechnie docenione i uwielbiane hity, jak choćby God of War czy Bloodborne.

Gamingowy laptop Laptop ASUS TUF F15

Laptopy gamingowe zawsze w modzie, prawda? Tym bardziej, gdy są w promocji! Aktualnie znajdziecie świetny model z RTX 3050 na pokładzie w przecenie.

Need for Speed Heat w promocji

Najnowszy (a raczej – ostatnio wydany) NFS spotkał się ze stonowanymi, ale w większości pozytywnymi opiniami. Ciężko mu jednak odmówić świetnego modelu jazdy i wciągającej rozgrywki, a to przecież najważniejsze w grach wyścigowych.

Do tego jeszcze więcej gier w promocji, tańsze peryferia do PC i limitowany kontroler z okazji 20-lecia Xbox:

Zapraszamy do naszego działu Promocje po więcej ciekawych ofert!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie