Wyciekł gameplay z nowej gry Ubisoftu. Wygląda, jakby miała zostać anulowana – śmieją się gracze

Project U wycieka. Nowa gra Ubisoft | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Project U to zupełnie nowa produkcja od Ubisoft. Gameplay z niej pojawił się w internecie, a gracze zastanawiają się: “po co to robić?”.

W sieci pojawiają się nowe zapisy rozgrywki z tajemniczego Project U. Nie jest to oficjalny tytuł gry, a wyłącznie jej nazwa kodowa. Sama gra tak naprawdę… nie ma jeszcze ostatecznego tytułu. A gracze już w nią grają.

Project U od Ubisoft wycieka

Nie odbierajcie tego, że śmieję się z Ubisoftu – absolutnie nic takiego nie ma miejsca, w gigant gamingowy ma w zanadrzu parę potencjalnych hiciorów. Star Wars Outlaws zapowiada się wybitnie, nowe Assassin’s Creed Red również ma szansę stać się bestsellerem. Ba, nawet powstające od dawna XDefiant ponoć jest całkiem nieźle, choć gra nie dostała nawet zgody na oficjalną premierę. Z drugiej strony nie zapominajmy, że już niebawem wypróbujemy Skull & Bones, czyli możliwy niewypał, w który mało kto wierzy.

Do tego wszystkiego dołącza również Project U, od razu uznane za graczy za wielką porażkę. Czemu? Wystarczy rzucić okiem na wątek na Reddicie, gdzie komentujący są bezlitośni do nowo opublikowanych fragmentów rozgrywki. Te obejrzymy m.in. w tym miejscu, choć przygotujcie się na swoistą cenzurę. Ta jednak nie powstrzymała niektórych od wystawienia grze opinii.

“Wygląda idealnie dla borykającego się z problemami Wii U” – żartuje jeden z komentujących na Reddicie. “Nawet gdy połowa ekranu pokryta jest białymi liniami, nie da się ukryć, jak nijaka i generyczna jest ta gra” – twierdzi inny. “Grałem w nią dawno temu, ale nadal wydaje się być grą skazaną na porażkę. Najmniej podobał mi się design przeciwników” – informuje kolejny. Zestawiając te komentarze, można wysnuć wniosek, że Project U raczej nie jest grą, której gracze wróżą sukces.

To o tyle zastanawiające, że Ubisoft od pewnego czasu boryka się z problemami. Firma do tej pory nie wydała własnej gry-usługi, która miałaby potencjał utrzymać graczy przez dłuższy czas. Do tego w studiach rozwijane są projekty właśnie w stylu Skull & Bones albo Project U, średnio przemawiające do graczy. Co ciekawe, nadal tajemnicze U zapowiedziano dwa lata temu, a od tamtej pory słuch niejako o niej zaginął. Aktualnie trwają wewnętrzne testy. Chętni mogą zgłaszać się za pośrednictwem oficjalnej strony gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie