Nowa część wyścigów graficznie uboższa od poprzednika?

Ciekawe, jak będzie wyglądała ostateczna wersja.

Project CARS 2 wjedzie 22 września tego roku na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Z pewnością możemy oczekiwać wysokiego poziomu symulacji i niezłej oprawy graficznej.

Jak zauważył jednak DSO Gaming, obecna wersja Project CARS 2 pozbawiona jest niektórych efektów graficznych, które widzieliśmy w pierwszej odsłonie z 2015 roku. Przede wszystkim, w nadciągającej części nie zobaczymy odbić tylnych świateł samochodów na mokrej nawierzchni. Zerknijcie na poniższe filmiki, prezentujące starą i nową część, widać to jak na dłoni. Poza tym wspomniany serwis donosi, że wydaje się również, iż sylwetki samochodów w Project CARS 2 nie będą się odbijać w kałużach, co pięknie się prezentowało w poprzedniku (screen na początku newsa).

Oczywiście powstaje pytanie, czy premierowa wersja Project CARS 2 zostanie uzupełniona o brakujące efekty graficzne, a może zostaną one dodane do gry w późniejszym patchu? Mamy nadzieję, że Slightly Mad Studios stanie na wysokości zadania i nowe wyścigi dostarczą nam naprawdę niezłych i jeszcze lepszych wrażeń wizualnych.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: