Nowa część wyścigów graficznie uboższa od poprzednika?

Nowa część wyścigów graficznie uboższa od poprzednika?
Newsy PC PS4 XOne

Ciekawe, jak będzie wyglądała ostateczna wersja.

Project CARS 2 wjedzie 22 września tego roku na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Z pewnością możemy oczekiwać wysokiego poziomu symulacji i niezłej oprawy graficznej.

Jak zauważył jednak DSO Gaming, obecna wersja Project CARS 2 pozbawiona jest niektórych efektów graficznych, które widzieliśmy w pierwszej odsłonie z 2015 roku. Przede wszystkim, w nadciągającej części nie zobaczymy odbić tylnych świateł samochodów na mokrej nawierzchni. Zerknijcie na poniższe filmiki, prezentujące starą i nową część, widać to jak na dłoni. Poza tym wspomniany serwis donosi, że wydaje się również, iż sylwetki samochodów w Project CARS 2 nie będą się odbijać w kałużach, co pięknie się prezentowało w poprzedniku (screen na początku newsa).

Oczywiście powstaje pytanie, czy premierowa wersja Project CARS 2 zostanie uzupełniona o brakujące efekty graficzne, a może zostaną one dodane do gry w późniejszym patchu? Mamy nadzieję, że Slightly Mad Studios stanie na wysokości zadania i nowe wyścigi dostarczą nam naprawdę niezłych i jeszcze lepszych wrażeń wizualnych.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie