Thief Simulator 2 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pakujcie wytrychy i szykujcie łomy. Nadchodzi Thief Simulator 2

Zapowiedziano Thief Simulator 2. Polski symulator złodziejaszka zadebiutuje już wkrótce, a wydawca podzielił się szczegółami.

Na rynku istnieje wiele lepszych i gorszych symulatorów. Niektóre zahaczają o abstrakcje, a inne (pomimo skromnego budżetu) zaskakują grywalnością. Do tej drugiej grupy można śmiało zaliczyć polskie Thief Simulator, które może i nie zachwycało oprawą, ale zaskarbiło sobie sympatię graczy.

Jeśli graliście w ten tytuł, możecie już szykować się na kontynuację. Wydawca, Ultimate Games, potwierdza, że powstaje sequel udanego symulatora.

Nowa odsłona będzie większa, lepsza, ładniejsza i jeszcze bardziej emocjonująca. Z bardzo dużą uwagą podchodzimy do głosów społeczności zebranej wokół gry. Przygotowujemy też wiele niespodzianek, które powinny pozytywnie zaskoczyć graczy lubiących poprzednią część. W efekcie Thief Simulator 2 zaoferuje wszystko to, co podobało się graczom i wiele więcej.

– zapowiedział Rafał Jelonek, COO Ultimate Games S.A.

Co ciekawe, za produkcję odpowiada studio MrCiastku. Możecie kojarzyć je z pewniej dość… niestandardowej produkcji. Zespół odpowiada też za parę innych, niedużych gier. Cóż, pozostaje trzymać kciuki, że nowi twórcy dobrze zaopiekują się marką.

Póki co deweloperzy zapowiadają liczne poprawki i rozbudowę produkcji. W planach jest rozwój obecnych mechanik i wprowadzenie nowych elementów rozgrywki.

Thief Simulator 2 ukaże się w 2022 roku na PC i w 2023 roku na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Stronę gry na Steam znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się