Koszulki i kubki to przeżytek. Teraz możecie kupić kominiarkę „szatanisty” z polskiej gry

Priest Simulator _szataniści_
PC

Twórcy ze studia Asmodev ruszyli ze sprzedażą „szatanistycznych kominiatek” z gry Priest Simulator. Ktoś chętny na trochę bluźnierstwa?

Kontrowersyjny pomysł na marketing może, jak zwykle, całkiem nieźle się opłacić.

Priest Simulator to Gruzja, ksiądz-wampir i „szataniści”

Kojarzycie polskie Priest Simulator? Dość szumnie zapowiadana produkcja wciąż nie doczekała się daty premiery, ale nie przeszkadza to deweloperom ze sprzedażą pierwszych gadżetów z gry. Tym razem każdy będzie mógł się zaopatrzyć w kominiarki „szatanistów” (tak, wiem…), czyli tych „złych” z gry. Warto jednak się spieszyć, gdyż ich nakład jest limitowany do 300 sztuk. Pochwalono się także ich designem i, jak możemy się spodziewać, jest… dziwnie.

Fot. Materiały Prasowe

Zaczynamy od kominiarek, niedługo dojdą płyty z muzyką. W planach są kolejne wydania soundtracku i gadżety, ale najpierw musimy poznać zainteresowanie obecnymi produktami. Jeśli dostrzeżemy potencjał, będziemy działać.

– informuje Michał Jodłowiec, prezes Asmodevu

Twórcy przypominają tym samym, że do sprzedaży niedługo (ponownie) trafi soundtrack z gry. Za muzykę odpowiada polski black metalowy zespół Gruzja. Już wcześniej pisaliśmy o premierze płyty i możliwości jej odsłuchania.

Oczywiście chętni na „symulator księdza-wampira” mogą zainteresować się dostępnym za darmo Heavy Duty. Swoisty „prolog” dostępny jest na Steam, a więcej o nim przeczytacie w tym miejscu. Na premierę gry trzeba jednak jeszcze poczekać, ale nie wiemy, kiedy może nastąpić ten wyczekiwany dzień.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie