Polacy robią pokręconą grę o bimbrownictwie. Wkrótce darmowe demo od twórców Priest Simulator

Booze Masters to dziwaczna gra o bimbrownictwie. Niebawem demo
Newsy PC

Asmodev zasłynęło Priest Simulator, a teraz biorą się za nie mniej pokręconą produkcję o bimbrownictwie, zimie i bałwanach. Wkrótce demo.

Jeżeli kojarzycie (a już w ogóle, jeżeli graliście) Priest Simulator, zapewne macie dobre pojęcie na temat tego, czego spodziewać się możemy po nowej grze polskiego studia. Asmodev kolejny raz chce nas zaskoczyć, przestraszyć, rozbawić i być może nawet nieco nami zatrząść. Wszystko w Booze Masters, czyli nie do końca “symulatorze bimbrownika”.

Booze Masters z darmowym demem

Asmodev swój nowy tytuł ogłosił jakiś czas temu. Wtedy jednak nie byliśmy pewni, jaką konkretnie grą będzie Booze Masters. Okazuje się, że daleko tu do “symulatora”, a koncepcja jest mniej więcej zbliżona do Priest Simulator. Wystarczy tylko rzucić okiem na zwiastun nadchodzącego prologu (czyli takiego dema).

Gra dostała już swoją kartę na Steam, a premiera darmowego dema nastąpi 9 października, na kolejnym Steam Next Fest. Twórcy wyjaśniają, czemu zwiastun nie jest zbyt zbliżony do tego, o czym mówili w ubiegłym roku. Ich zdaniem “pierwotna koncepcja, zapowiadanego w ubiegłym roku tytułu, została znacząco zmieniona pod względem fabularnym” oraz “zmianie uległy także mechaniki gry”. Teraz mamy do czynienia z przygodówką połączoną z grą ekonomiczną.

Freezing Moonshine to niepokojąca pierwszoosobowa przygodówka z elementami uprawy roślin, łamigłówek i dużą ilością napojów wysokoprocentowych. Aby przetrwać, będziesz musiała zbierać plony, robić zdjęcia i wytwarzać najróżniejsze trunki.

– czytamy w opisie gry na Steam

No cóż – brzmi niemniej dziwacznie od poprzedniego “hitu” studia. Liczymy, że i tym razem dostaniemy coś, co wykracza poza najśmielsze wyobrażenia. W końcu wiele historii można opowiedzieć za sprawą bimbrownictwa…

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie