Premiera black metalowego soundtracku do Priest Simulator. Zapowiedziano testy gry

priest simulator ksiądz wampir
PC

Polscy twórcy z Asmodev współpracują z rodzimym zespołem black metalowym nad soundtrackiem do Priest Simulator. Zapowiedziano premierę krążka.

Priest Simulator to gra co najmniej dziwaczna, więc black metal pasuje tu jak ulał.

Gruzja w Priest Simulator

Już wcześniej deweloperzy ze studia Asmodev poinformowali, że w prace nad ich Priest Simulator zaangażowany został zespół Gruzja. Jest to polska kapela black metalowa, której nieco inne, spokojniejsze brzmienie, przedstawione zostanie w grze. No, tak przynajmniej wynika z zaprezentowanych do tej pory utworów.

“Symulator księdza”, jakkolwiek to kuriozalnie brzmi, przedstawi nam życie księdza-wampira, który w małej wsi musi radzić sobie z diabelskimi działaniami i codzienną pracą kapelana. Niedawno pisaliśmy o darmowym prologu, który znajdziecie na Steam.

Razem z Sarsem, czyli dżentelmenem znanym m.in. z Furii i Wędrowców, pracujemy nad materiałami do fizycznych egzemplarzy, CD i winyla. Płyty będzie można nabyć również w specjalnych wydaniach, np. z kominiarką szatanisty w pakiecie.

Michał Jodłowiec, prezes Asmodev

24 grudnia nastąpi premiera soundtracku “Vulgator” w wersji cyfrowej na YouTube. Jego fani mogą spodziewać się premiery wydania fizycznego, choć nie znamy dokładnej daty.

Twórcy poinformowali również, że na platformie Steam ruszyły zapisy na playtesty gry. Wystarczy udać się pod ten adres i wyrazić chęć wzięcia w nich udziału.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie