Polska gra o wódce i zostaniu magnatem bimbrownictwa. Booze Master otrzyma demo

Booze Master kobieta myje drzwi (1)
PC

Marzyliście kiedyś o zostaniu bimbrownikiem? Red Dead Online już nie wystarcza? Spokojnie, polscy deweloperzy niedługo pokażą nam Booze Master.

Tytuł zyskał ponoć znacznie większe ambicje i już nie powinniśmy nastawiać się wyłącznie na symulator.

Asmodev pracuje nad Booze Master

O nadchodzącej polskiej grze o alkoholu słyszeliśmy już wcześniej. Dopiero jednak teraz padły pierwsze konkrety z nią związane. Najważniejszą informacją wydaje się zapowiedź grywalnego dema gry, które przetestujemy już w trakcie kolejnego Steam Next 2022.

Czego powinniśmy się po nim spodziewać? Czegoś… niespodziewanego. Choć sama koncepcja gry brzmi niemal jak klasyczny symulator, twórcy zarzekają się, iż wprowadzili spore zmiany. Teraz tytuł nie będzie już kolejnym reprezentantem wyświechtanego gatunku, a zaoferuje fabułę i wiele nowych pomysłów i koncepcji.

Według pierwotnej koncepcji Booze Master miał być jałowym symulatorem, ale pierwotne koncepcje mają w Asmodevie ciężkie życie. Projekty nasiąkają fascynacjami telewizją, kinem i literaturą,
nabierając organicznego charakteru. Pod wieloma względami jesteśmy konserwatywnymi developerami, zazwyczaj unikamy ryzyka w rejonach stricte mechanicznych i korzystamy z rozwiązań zastosowanych przez uznanych twórców, jednak lubimy poszaleć z narracją.

– wyjaśnia prezes Asmodevu, Michał Jodłowiec

Ponoć tytuł „został mocno rozbudowany względem pierwotnych założeń”. W grze wcielimy się w początkującego bimbrownika, którego celem jest stanie się wiejskim magnatem. W tym celu będziemy pędzić bimber i ulepszać naszą wytwórnię. Najbardziej ciekawi mnie pomysł na wprowadzenie fabuły do gry. W końcu inna gra studia to szumnie zapowiadany Priest Simulator, który może zaskoczyć niejednego gracza o słabych nerwach!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie