premiery gier styczeń 2021

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

1 komentarz

Premiery gier styczeń 2022. 10 tłustych nowości na rozpoczęcie nowego roku

Kieliszki po szampanie niestety już puste, ale co innego za chwilę uderzy nam do głowy. A mianowicie premiery gier na styczeń 2022!

Już na start nowego roku uronimy łezkę nad własnym twardzielem w PC, Xbox Series czy PS5. Nadchodzą bowiem genialne tytuły dla fanów RPG, gier akcji i taktycznych strzelanek, które to pochłoną wolne gigabajty niczym Ciasteczkowy Potwór domowe pieguski. Więc pożegnajcie się czule ze starymi hitami i zróbcie miejsce na nowe, tłuste przeboje stycznia!

Najlepsze premiery gier styczeń 2022


Monster Hunter: Rise

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 12 stycznia
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom

Gracze PC ucztę rozpoczną od RPG akcji, które niecały rok wcześniej zadebiutowało na konsoli Switch. A jest to 9 odsłona serii Monster Hunter – wiecie, ta z prehistorycznym światem, dinozaurami i uzbrojeniem większym od właściciela. W znajomym schemacie polowania na dzikie stwory dostrzeżemy nowości, jak np. możliwość eksploracji świata z pomocą wierzchowca i robaków służących za linę do wspinaczki. Do wyboru jest granie solo lub w trybie kooperacji.


God of War

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 14 stycznia
Producent: Sony Interactive Entertainment / Jetpack Interactive
Wydawca: Sony Interactive Entertainment

Ostatni Bastion Sony chyba właśnie został zniszczony. God of War opuszcza świat PlayStation i wjeżdża na komputery! Uwierzycie. bo ja wciąż nie mogę! Tylko Wam przypomnę, że gierka zgarnęła nagrodę GOTY za 2018, raczej zasłużyła, bo ma jedną z najbardziej dojrzałych historii, satysfakcjonujący model rozgrywki i wspaniałe krajobrazy. Dla tej pozycji niegdyś ludzie kupowali konsole, teraz będą modernizować PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%