Premiery gier obecnego tygodnia. 5 tytułów, które mają szansę podbić serca graczy

premiery gier lipiec 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Niby spokojny to tydzień a jednak poczujemy napięcie, bo nadchodzą dwa horrory i gra z nowego PS Plusa. Radzimy więc sprawdzić premiery gier na lipiec 2022.

Nawet najmniejsze organizmy mogą wpływać na los całego świata, toteż najmniej rozpoznawalne gry czasami też odegrają ważną rolę w rozwoju branży. Małe studia eksperymentują z gatunkami i robią rzeczy, których zwyczajnie boją się stare dinozaury. Dlatego zanim wydacie werdykt i zaczniecie marudzić, że nie ma na liście tytułów AAA, wpierw zapoznajcie się z nadchodzącymi premierami.

Najlepsze premiery gier lipiec 2022 – przegląd tygodnia


Arcadegeddon

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 5 lipca
Producent: Ilifonic
Wydawca: Ilifonic

Sony zaskoczyło nas wszystkich świetną ofertą PS Plus na lipiec. Nie licząc 2 głośnych produkcji dostaniemy w ramach subskrypcji również Arcadegeddon. Pobierzemy ją dokładnie w dzień premiery. Czego można się po niej spodziewać? Oprawa graficzna sugeruje odrobinę zabawy z Fortnite, aczkolwiek z grą Epic Games nie ma nic więcej wspólnego. Jest to gra akcji TPP, która kładzie nacisk na walkę z hordami przeciwników i kooperacyjną przygodę. Oprócz strzelania, skakania i zwiedzania lokacji sprawdzimy kilka mini-gier.


Matchpoint: Tennis Championships

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 7 lipca
Producent: Torus Games
Wydawca: Kalypso Media

Po ostatnich zwycięstwach Igi Świątek zainteresowanie do tenisa ziemnego w Polsce znacznie wzrosło. Stąd twórcom Matchpoint może uda się nas przekonać do wirtualnego wymiaru sportu. Tym bardziej, że doświadczymy w grze sporo realizmu – rozgrywka uwzględnia wszystkie standardowe uderzenia rakietą, wiarygodny tor lotu piłki, dostosowanie siły uderzenia. I nie mogło zabraknąć licencjonowanego sprzętu i wielkich postaci ze świata sportu. W towarzystwie Muguruzy lub Nishikoriego rozegramy karierę lub wskoczymy od razu do rywalizacji w sieci.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie