Premiery gier obecnego tygodnia. Dzięki tym 5 tytułom poczujecie się jak w niebie

premiery gier sierpien 2023 (2)
Premiery gier Premiery tygodnia

Wielkie marki, duże hity, piękne i ciekawe światy. Odkładajcie pieniądze na premiery gier sierpień 2023, bo te można brać w ciemno.

W telewizji i w necie zapowiadają koniec upałów, ale tylko za oknami. Nasze maszyny wciąż będą pocić się, jakby było z plus 700, bo nadciąga nowa dostawa gier. Co trzeba podkreślić, właściciele PS4 i XONE muszą zacząć rozglądać się za lepszym sprzętem, bo niemal każda nowość ominie ich platformy.

Najlepsze premiery gier sierpień 2023 – przegląd tygodnia


Fort Solis

Platformy: PC, PS5
Data premiery: 22 sierpnia 2023
Producent: Fallen Leaf / Black Drakkar Games
Wydawca: Plug in Digital / Dear Villagers / Playdius

Jeśli czujecie klimat Marsjanina i Czerwonej Planety, to wsiąknięcie w Fort Solis niczym woda w gąbkę, ale nie mam pojęcia, jak przyjmą grę pozostali gracze. To tytuł dość osobliwy, wydaje się bardziej eksploracyjną przygodą i ma tendencje do prowadzenia narracji wolnym tempem. Możliwe, że będzie to polska odpowiedź na gry typu Deliver Us The Moon i Deliver Us Mars. Jedyną różnicą ma być zaszyta w fabule tajemnica i odrobina strachu. Mamy zbadać, co wydarzyło się w bazie założonej na Marsie i z góry wiadomo, że stało się tam coś nieprzyjemnego. Motyw ten jest podstawą do stworzenia napięcia i scen, które narzucą nam walkę o przetrwanie.


Immortals of Aveum

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 22 sierpnia 2023
Producent: Ascendant Studios
Wydawca: Electronic Arts Inc.

ZAMÓW – Immortals of Aveum na XSX

ZAMÓW – Immortals of Aveum na PS5

Ktoś tu chyba zapatrzył się na Ghostwire: Tokyo i pomyślał, dlaczego by nie zrobić FPP w klimacie high fantasy. Immortals of Aveum to magiczna strzelanka bez broni palnej, ale za to z mocami żywiołów i dużym zapasem wrogów. Wcielamy się tu w maga bitewnego, który dysponuje 25 zaklęciami (do odblokowania) i 80 różnymi talentami, które wykorzystamy do obrony i ataku. Aczkolwiek system walki to nie tylko rzucanie podstawowych czarów bądź tworzenie kombinacji ataków, gdyż dużą rolę odgrywa nasza mobilność – podczas starć mamy szybko przemieszczać się i skakać, co powinno spodobać się fanom Dooma.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie