Premiery gier na czerwiec. 18 tytułów, które przyniosą dużo zabawy

Czerwiec wystartował, zatem pora przyjrzeć się, co przyniesie oprócz upałów i upragnionych dla wielu z Was wakacji. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery gier na obecny miesiąc.

Premiery gier na czerwiec rozpoczynamy od tytułu, który miał wylądować w sprzedaży już w marcu, lecz ostatecznie premierę przeniesiono o trzy miesiące, by uniknąć debiutu wśród innych gier formatu AAA. W międzyczasie deweloperzy obiecali, że zajmą się dopieszczeniem swojego dzieła. Mowa o…

The Sinking City

Gra osadzona w latach 20. XX w. została stworzona przez wielokrotnie nagradzane za serię gier Sherlock Holmes – niezależne studio Frogwares. Wydawcą jest BigBen.

The Sinking City gracz wciela się w prywatnego detektywa, który przybywa do Oaktown, aby odkryć prawdę o tym, co opanowało miasto oraz umysły jego mieszkańców. Tajemnice, potwory, halucynacje – dbaj o swoje zdrowie psychiczne, bo tylko to pozwoli odróżnić prawdę od szaleństwa, pokonać koszmarnych przeciwników i rozwiązać zagadkę.

Gra pojawi się na rynku 27 czerwca 2019 r. na platformy PCPS4 oraz Xbox One. Gra będzie dostępna w edycji Day One, która zawiera DLC: Pakiet detektywa – zestaw do pierwszej pomocy, przybornik oraz leki psychotyczne, a także fizyczny gadżet: materiałową mapę Oakmont.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 27 czerwca
  • Producent: Frogwares
  • Wydawca: Bigben Interactive

Na drugiej stronie remake kultowej gry z pierwszego PlayStation.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: