10 premier na obecny tydzień. Polski horror i strzelanina, 2 gry za darmo, nowy symulator, zwariowane wyścigi…

10 premier na obecny tydzień. Polski horror i strzelanina, 2 gry za darmo, nowy symulator, zwariowane wyścigi…
Gry za darmo Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

Drugi tydzień obecnego miesiąca (od 11 do 17 czerwca) przynosi ze sobą kilka naprawdę interesujących gier. Powitamy na rynku nowy polski horror na duże platformy, będzie też polski akcent na urządzeniach przenośnych, do tego powrót legendarnego cyklu z Bombermanem, trochę sportu i coś dla młodszych graczy.

Zaczynamy jednak od tytułu, który na długie lata zasiedział się we wczesnym dostępie na Steam i w końcu zostanie wydany na komputerach PC w pełnej wersji. Mowa o…

Next Car Game: Wreckfest

Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy. Za Next Car Game: Wreckfest odpowiada legendarne studio Bugbear – twórcy FlatOut 1 i 2.

Wreckfest oferuje szeroki wachlarz ulepszeń i opcji tuningu. Wyścigi starają się wiernie odwzorować fizykę pojazdów, oferują masę samochodów (od amerykańskich krążowników szos po zwinne auta z Europy i Azji), pozwalają pojeździć w trybach sieciowych oraz rozegrać karierę, gdzie walczymy w mistrzostwach, zdobywamy doświadczenie i odblokowujemy ulepszenia oraz kolejne pojazdy.

Wersja gry na komputery PC, która zadebiutuje w tym tygodniu, wspiera również mody, co jeszcze bardziej powinno uatrakcyjnić zabawę.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 14 czerwca (PC)
  • Producent: Bugbear Entertainment
  • Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Na drugiej stronie nowy horror z Polski.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie