Premiery gier na czerwiec. 18 tytułów, które przyniosą dużo zabawy

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled zmierza na konsole obecnej generacji. To remake Crash Team Racing – wyścigowej gry wydanej pierwotnie na pierwszym PlayStation w 1999 roku.

Tytuł zaoferuje nie tylko odświeżoną szatę graficzną. Otrzymamy znacznie więcej, w tym funkcję, które w serii jeszcze nie było – możliwość modyfikowania swoich gokartów i bohaterów.

Jak zaprezentowano na wykręconym zwiastunie, Crash Team Racing Nitro-Fueled zaoferuje graczom różne sposoby mieszania i dopasowywania elementów nadwozia, kół, farb, naklejek, a nawet kalkowania. Teraz fani – zarówno nowi, jak i ci, którzy pokochali klasyk z lat 90. – będą mogli stworzyć swoją idealną brykę. Co więcej, do gry trafią też gokarty z Crash Tag Team Racing.

Obok możliwości modyfikowania gokartów, Crash Team Racing Nitro-Fueled to również możliwość dostosowania ich kierowców. Studio Beenox doda do remastera skórki N. sane, dzięki czemu gracze będą mogli obdarzyć swoje postaci niezbędnym swagiem i prestiżem – Boo-ya. Nowością w CTR są ponadto unikatowe animacje związane z podium dla niektórych skórek, co wpłynie na jeszcze więcej frajdy z wygranych. A jeśli to nie wystarczy, to warto wiedzieć, że do gry trafią też postaci z Crash Nitro Kart.

  • Platformy: PS4, Switch, Xbox One
  • Data premiery: 21 czerwca
  • Producent: Beenox Inc.
  • Wydawca: Activision Blizzard

Na trzeciej stronie FPS w klimacie II wojny światowej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.