Premiery gier na czerwiec. 18 tytułów, które przyniosą dużo zabawy

Kingdom Come: Deliverance – A Woman’s Lot

W tym miesiącu dostaniemy czwarty dodatek do Kingdom Come: Deliverance, w którym możesz zrealizować dwie niezależne od siebie serie zadań. DLC jest już dostępne na PC i wkrótce zadebiutuje na konsolach.

W „Doli Kobiety” wcielasz się w postać Teresy. W realizacji rozmaitych zadań będzie Ci towarzyszył Bies, jej wierny pies. Poczujesz, jak wyglądało codzienne życie w Skalicy, a potem staniesz się świadkiem najazdu Zygmunta i spojrzysz na konsekwencje tego tragicznego wydarzenia z zupełnie innej perspektywy. „Dola Kobiety” to ostatni kawałek układanki w skalickiej historii, dzięki której dowiesz się, co wydarzyło się, nim znaleziono nieprzytomnego Henryka.

W „Matce Boskiej Sazawskiej” Henryk musi pomóc Johance ze Skalicy. Znają się od lat, a ona musi uporać się z demonami przeszłości, które ją ostatnio nawiedzają. Dziewczyna przeżyła rzeź i znalazła schronienie w sazawskim klasztorze. Zadaniem Henryka będzie odwiedzenie miejsc, które objawiły się Johance w jej widzeniach, i odkrycie, co się za tym wszystkim naprawdę kryje. Następnie trzeba będzie jej pomóc z nowym powołaniem. Jednakże ani Henryk, ani Johanka nie zdają sobie sprawy, jakich będzie to wymagało poświęceń i do czego to ich doprowadzi…

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery na PS4/Xbox One: 11 czerwca
  • Producent: Warhorse Studios
  • Wydawca: Deep Silver / Koch Media

Na dziewiątej stronie wyjątkowo brutalna i krwawa gra zręcznościowa.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.