Twórcy It Takes Two pokazali, jak pracują nad nową grą

it-takes-two
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Reżyser świetnie przyjętego It Takes Two podzielił się zdjęciem prezentującym prace nad jego najnowszą produkcją. Studio Hazelight ma ręce pełne roboty.

Josef Fares opublikował zdjęcie z planu motion capture. Jak wskazuje deweloper, opublikowana fotka to zajawka nadchodzącego projektu od zespołu Hazelight.

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów nowej gry studia Hazelight. Josef Fares zdradził jedynie, że jego kolejna produkcja zachwyci odbiorców i przebije nawet wysoko oceniane ITT. Mocna obietnica, ale reżyser potrafi zaskakiwać graczy.

Jeśli zapytacie mnie o naszą następną grę, to mogę wam już teraz powiedzieć, że będzie jeszcze lepsza niż It Takes Two. To będzie tak szalone. Tak jestem pewien, konceptu, tego, co się wydarzy, a ludzie będą zachwyceni.

– powiedział Josef Fares w zeszłorocznym wywiadzie dla Push Square

Poza wspomnianym tytułem z zeszłego roku Josef Fares ma na swoim reżyserskim koncie kilka filmów oraz dwie inne gry: A Way Out oraz Brothers: A Tale of Two Sons. Na oficjalną prezentację kolejnego projektu najpewniej przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie