Elex II na obszernym materiale. Twórcy opowiadają o świecie, postaciach i mechanikach

Elex II - potwór wyglądający jak Yeti krzyczy na gracza
Newsy

THQ Nordic zaprezentowało nowy materiał z nadchodzącego Elex II. Dowiadujemy się w nim sporej ilości nowych informacji na temat produkcji.

Szczerze mówiąc – zapowiada się na niezwykle ciekawą i bogatą w zawartość opowieść!

Elex II wyjaśniony

Wyczekiwana kontynuacja nieźle przyjętej pozycji od Piranha Bytes zadebiutuje już 1 marca. Oznacza to, że fani gier studia powinni już teraz zacząć organizować swój najbliższy czas. Jeżeli jednak wciąż nie jesteście przekonani do pozycji – być może nowy materiał z fragmentami z rozgrywki Wam pomoże w podjęciu decyzji.

THQ Nordic opublikowało kolejny materiał z „dwójki” Elex-a. Trzeba przyznać, że ostatnio poznaliśmy dość sporo informacji o grze. Niedawno pokazano i streszczono zmiany w nowym, ulepszonym systemie walki. Nieco wcześniej wyjaśniono system frakcji. Nowy materiał także porusza ten temat, ale skupia się raczej na ogólnym zarysowaniu tego, co w grze będziemy robić.

A do roboty raczej będzie dość sporo. Na nowym wideo możemy zauważyć, iż twórcy faktycznie przygotowali olbrzymi świat wypełniony sporą liczbą rzeczy do roboty. Za większość aktywności odpowiadać będą NPC, w tym przywódcy frakcji. Jako główny bohater będziemy mogli do nich dołączyć lub też skupić się na ratowaniu świata samemu.

Trzeba jednak zadbać o wyposażenie i rozwój bohatera. Tym razem wystartujemy praktycznie od początku, więc czeka na nas sporo ciekawych broni, pancerzy i innych elementów ekwipunku. No i, rzecz jasna, pokaźna liczba umiejętności do nabycia. Te mają powodować, iż faktycznie poczujemy się znacznie silniejsi w ramach postępu fabuły.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie