Premiery gier obecnego tygodnia. Mamy 5 megahitów, dla których sprzedamy nerkę

premiery gier maj
Premiery gier Premiery tygodnia

Killer Frequency

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, SWTICH
Data premiery: 1 czerwca 2023
Producent: Team17
Wydawca: Team17

ZAMÓW – Killer Frequency na XSX/XONE

ZAMÓW – Killer Frequency na PS5

ZAMÓW – Killer Frequency na PS4

ZAMÓW – Killer Frequency na SWITCH

Twórcy Wormsów wzięli na tapet coś zupełnie z innej bajki. Tym razem nie będzie pociesznych robaczków i totalnej rozwałki mapy. Przygotowali przygodówkę FPP, która jest mocno inspirowana starymi slasherami. Akcja gry rozgrywa się w stacji radiowej, gdzie jako prezenter przeżyjemy niezwykłą noc pełną wrażeń. Jedna rozmowa sprawi, że zostaniemy wplątani w intrygę i od naszych decyzji będzie zależeć los mieszkańców i bohatera. Fabuła koncentruje się na rozwiązywaniu zagadek i prowadzeniu rozmów ze słuchaczami, którzy będą potrzebować pomocy w uniknięciu niebezpieczeństw czyhających ze strony nożownika.


Diablo IV

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 2 czerwca 2023 (wczesny dostęp)
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment

ZAMÓW – Diablo IV na XSX/XONE

ZAMÓW – Diablo IV na PS5

ZAMÓW – Diablo IV na PS4

Bóg gatunku hack’n’slash powraca i dużo wskazuje na to, że przedłuży swoje panowanie. Po becie Diablo IV nie brakuje opinii, że to gra pewniak, obowiązkowy day one na premierę. Blizzard zaczerpnął mrok z pierwszych odsłon serii i dodał weń nowe pomysły na rozwój postaci, grind i płynne przechodzenie gry samemu i w trybie sieciowym. To właśnie przenikanie się singla z kooperacją ma stanowić o wielkości gry, bo z jednej strony pozwala na samodzielne eksplorowanie świata i wykonywanie misji, a korzystanie z pomocy może być ograniczone tylko do walki z najtrudniejszymi bossami. A to wszystko w towarzystwie Piotra Fronczewskiego.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie