Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości, które warto upolować

premiery-gier-luty 2024
Premiery gier Premiery tygodnia

W co będziemy klikać na pecetach i konsolach? Mimo zimowej aury premiery gier na luty 2024 przyniosą wyraźne ocieplenie nastroju.

Gdy ostatnim razem przyglądałem się swojej bibliotece gier zauważyłem, że jest tam jeszcze trochę wolnego miejsca na coś nowego. Wam też polecam to sprawdzić, bo w ciągu kolejnych kilku dni pojawią się ciekawe premiery gier na luty 2024. O wszystkich pisać nie zamierzam, ale o najważniejszych wypada wspomnieć – oto 5 kozaków tygodnia!

Najlepsze premiery gier luty 2024 – przegląd tygodnia


Banishers: Ghosts of New Eden

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 13 lutego 2024
Producent: Don’t Nod / Dontnod Entertainment
Wydawca: Focus Entertainment / Focus Home Interactive

ZAMÓW – Banishers: Ghosts of New Eden na PS5

ZAMÓW – Banishers: Ghosts of New Eden na XSX

Ile klimatu z Wiedźmina znajdziemy w nowej grze od twórców Vampyra? Biorąc pod uwagę otoczkę słowiańskiego fantasy i historię rozgrywającą się w XVII wieku, powinniśmy natrafić na kilka wspólnych elementów. Szczególnie, że nasi bohaterowie parają się dość pokrewnym zawodem dla najbardziej odważnych ludzi, czyli polowaniem na duchy. Do kontroli otrzymamy 2 postacie, które będą wzajemnie uzupełniać się w trakcie walki i podczas eksploracji w półotwartego świata. Ich podróż i praca będą naznaczone moralnymi dylematami. Więcej ciekawostek znajdziecie w naszej zapowiedzi Banishers: Ghost of New Eden.


Tomb Raider I-III Remastered

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, SWITCH
Data premiery: 14 lutego 2024
Producent: Aspyr Media, Inc.
Wydawca: Aspyr Media, Inc.

Czy powinno się wykorzystywać nostalgię przeciwko fanom kultowych gier? W przypadku Lary Croft raczej nikt nie będzie miał tego za złego deweloperom, którzy za moment przywrócą do życia pierwsze odsłony Tomb Raidera. Nadchodzi pakiet zremasterowanych trzech części, które ongiś zrewolucjonizowały gatunek przygodowych gier akcji. Raz jeszcze udamy się z panią archeolog do Peru, Chin, Londynu i USA, jednak teraz w usprawnionej oprawie graficznej – mamy obiecane lepsze tekstury i mniej kanciastości.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie