Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości dla fanów akcji i RPG

premiery gier luty 2024
Premiery gier Premiery tygodnia

W nadchodzących dniach zobaczymy więcej dobrego niż złego na PC, PS5 i Xbox. Przedstawiamy najważniejsze premiery gier na luty 2024.

Jak zapamiętamy premiery gier na luty 2024? Na pewno nie będzie powodów do marudzenia, o ile powstrzymamy się przed wystawianiem ocen przez pryzmat budżetu i mainstreamowej otoczki. Krótka lektura na nowy tydzień już czeka, znajdziecie również trailery i podstawowe informacje o grach małych i dużych – choć ze szczególnym wskazaniem na te pierwsze.

Najlepsze premiery gier luty 2024 – przegląd tygodnia


Foamstars

Platformy: PS5, PS4
Data premiery: 6 lutego 2024
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix

Podwójne zwycięstwo dla właścicieli PS5 i PS4. Foamstar będzie kolejnym tytułem ekskluzywnym na konsole i Sony zadbało o to, by gracze mogli w atrakcyjnej cenie zobaczyć nadchodzącą nowość. Premiera odbędzie się od razu w abonamencie PS Plus na luty. Należy jednak uściślić, że w strzelance zabraknie modułu singleplayer, bo powstała z myślą o zabawie multiplayer. Na arenach spotkają się 2 drużyny liczące po 4 osoby i zadaniem każdej z nich jest wyeliminowanie wrogów przy pomocy broni wystrzeliwującej pianę.


Helldivers 2

Platformy: PC, PS5
Data premiery: 8 lutego 2024
Producent: Arrowhead Game Studios
Wydawca: Sony Interactive Entertainment

ZAMÓW – Helldivers 2 na PS5

Jeśli nie wyobrażacie sobie grania bez trybu kooperacji, to radzę ustawić się w kolejce po Helldivers 2. To kontynuacja strzelanki o wyraźnym akcencie na duże zmiany w rozgrywce. Aby wydarzenia na ekranie były bardziej widowiskowe, twórcy postanowili wprowadzić widok z kamery TPP, tym samym pokazują nam inne spojrzenie na walkę z hordami kosmicznych stworów. To duży krok naprzód w ramach oprawy graficznej, złożoności rozgrywki i zdynamizowania akcji, która w tym wydaniu wydaje się bardziej efektowna i uniwersalna.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie