Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowych tytułów, a dinozaury grają pierwsze skrzypce

premiery gier lipiec
Premiery gier Premiery tygodnia

Naraka: Bladepoint

Platformy: PS5
Data premiery: 13 lipca 2023
Producent: 24 Entertainment
Wydawca: NetEase

For Honor znacie i lubicie? To ustawiajcie się w kolejce po Naraka: Bladepoint, które za chwilę będzie dostępne za darmo na wszystkich platformach. Ta gra skupia się na ekscytujących potyczkach sieciowych w perspektywie TPP, gdzie dominuje walka wręcz przy użyciu broni białej. Jednakże nadchodząca “sieciówka” oferuje zupełnie odmienną estetykę, przenosząc nas do krajobrazu feudalnej Japonii, i dodaje do rozgrywki unikalne elementy parkourowe. Dostępny w ekwipunku hak z liną umożliwi zajmowanie wyższych miejsc i zastawianie pułapek.


Exoprimal

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 14 lipca 2023
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom

ZAMÓW – Exoprimal na XSX/XONE

ZAMÓW – Exoprimal na PS5

ZAMÓW – Exoprimal na PS4

Nieoczekiwanie Capcom zdecydował się sięgnąć po dinozaury, ale zamiast powrotu kultowej serii Dino Crisis, wprowadził na rynek zupełnie nową markę – Exoprimal. To dynamiczna gra akcji TPP, skoncentrowana wyłącznie na trybie kooperacji i multiplayer. Wcielamy się w żołnierzy elitarnej jednostki, wyposażonych w egzoszkielety, którzy mają za zadanie wyeliminować dinozaury, które zaatakowały Ziemię. Gra oferuje zarówno fabułę podzieloną na misje kooperacyjne, jak i tryb rywalizacji, gdzie w pięcioosobowych zespołach musimy osiągnąć cele na czas.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie