Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowych tytułów, a dinozaury grają pierwsze skrzypce

premiery gier lipiec
Premiery gier Premiery tygodnia

Nowe tytuły na PC, PS5, XSX i starszą generację konsol, nie tylko do zabawy solo. Przygotujcie się na premiery gier na lipiec 2023.

Capcom robi skok w bok, na PS5, XONE, PC i XSX pogramy za darmo, a jedna z najbardziej kultowych gier RTS będzie miała swoją ostatnią szansę, by wrócić na właściwe tory. Będzie więc w co grać i w czym wybierać, ale nie nastawiajcie się na zbyt wielkie hiciory.

Najlepsze premiery gier lipiec 2023 – przegląd tygodnia


The Valiant

Platformy: PS5, XSX
Data premiery: 11 lipca 2023
Producent: Kite Games
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Na pecetach The Valiant grane jest już od prawie roku, ale dla konsolowców będzie to pierwsze podejście do dość ciekawego RTS-a. Tłem historycznym jest schyłek wypraw krzyżowych, a celem głównym tajemnicze artefakty, które w niewłaściwych rękach mogą doprowadzić do globalnej katastrofy. Jako były krzyżowiec wyruszamy z odziałem w podróż po Europie i Bliskim Wschodzie, by w ramach misji fabularnych powstrzymać wroga. Na graczy czeka sporo walk w bitewnych krajobrazach, gdzie w centrum uwagi znajdzie się nasza mała armia i bohaterowie z rozwijalnymi umiejętnościami.


Oxenfree II: Lost Signals

Platformy: PC, PS5, PS4, SWITCH
Data premiery: 12 lipca 2023
Producent: Night School Studio
Wydawca: MWM Interactive

Oxenfree II: Lost Signals kontynuuje atmosferę tajemniczości i grozy, której doświadczyliśmy w pierwszej części platformówki 2D. W nowej odsłonie mamy nowe miejsca do odkrycia i historię, która rozgrywa się 5 lat później. Jest to gra dla miłośników gier przygodowych i tych, którzy szukają fascynującej fabuły, wciągających postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Podobnie jak w protoplaście serii, gracz podejmuje decyzje, które wpływają na przebieg wydarzeń i relacje między postaciami.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie