Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier w lipcu – 5 tytułów wartych uwagi w sezonie ogórkowym

Widać zastój w premierach, lecz kilka tytułów zapowiada się wybornie.

Lipiec nie obrodził w premiery gier, więc zapewne większość z Was zajmie się nadrabianiem zaległości z poprzednich miesięcy. Nie znaczy to oczywiście, że nic nowego nie pojawi się na rynku w nadchodzących tygodniach.

Będzie świeża krew, a nawet świeża farba, coś dla miłośników naprawiania samochodów, nietypowa gra akcji z elementami skradanki czy trochę skakania i główkowania na handheldzie od Nintendo.

Zaczynamy jednak od polskiego podwórka, czyli…

Car Mechanic Simulator 2018

Jak zaznacza polski wydawca tytułu – firma Cenega – premierowe wydanie pudełkowe zawierać będzie dwustronny plakat oraz dodatek do pobrania z licencjonowanymi pojazdami marki Mazda: RX-3 Savanna oraz RX-7 o wartości 20 zł (przybliżona wartość DLC na platformie Steam w dniu premiery gry).

Ponadto w sieci sklepów Media Expert dostępna będzie Edycja specjalna gry zawierająca dodatkowo kamizelką odblaskową do samochodu z logo Car Mechanic Simulator 2018.

Nowy Car Mechanic Simulator powraca z ponad 200 interaktywnymi częściami, ponad 40 samochodami do naprawy, wieloma narzędziami do wykorzystania oraz 4 poziomami ulepszeń dla twojego serwisu! Dodatkowo, tytuł będzie oferować wsparcie dla moderów już od dnia premiery, dzięki czemu w grze będą mogły pojawiać się nowe pojazdy przygotowane przez fanów, oraz personalizowana ścieżka dźwiękowa, która umożliwi ustawianie własnego podkładu muzycznego podczas rozgrywki. Z kolei tryb „Złomowisko”, który będzie później sprzedawany oddzielnie, postawi przed nami zadanie wyszukania konkretnego elementu spośród tysięcy części lub nawet całego samochodu, zakup za bezcen i sprzedaż z zyskiem.

  • Platformy: PC (wersje PS4 i Xbox One w późniejszym czasie)
  • Data premiery w Polsce: 21 lipca
  • Producent: Red Dot Games
  • Wydawca: PlayWay, w Polsce – Cenega

Na drugiej stronie zaczynamy strzelać!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się