Serial Cleaner za darmo na Humble Bundle. Tylko przez niecałe 2 dni

Serial Cleaner za darmo na Humble Bundle. Tylko przez niecałe 2 dni
Gry za darmo Newsy PC PS4 Switch XOne

Jeśli lubicie nietuzinkowe tytuły o niecodziennej tematyce, nie możecie przegapić tej promocji. Oferta jest ważna jeszcze tylko przez niecałe dwa dni.

Czy kiedykolwiek słyszeliście o tytule, w którym głównym zadaniem gracza jest sprzątanie po mafii? Jakkolwiek dziwnie by to brzmiało, faktem jest, że taka gra istnieje – mało tego, pochodzi ona z naszego podwórka: w 2017 powołał ją do życia polski zespół iFun4all. Na tak niekonwencjonalny pomysł mogli wpaść chyba tylko Polacy.

Serial Cleaner jest skradanką, w której gracz zajmuje się sprzątaniem miejsc zbrodni. Jesteśmy tytułowym seryjnym czyścicielem na usługach mafii, który wkracza do akcji dopiero wtedy, gdy jest już posprzątane – oczywiście, w metaforycznym tego słowa znaczeniu. Bo dosłowność i proza życia pozostaje – w postaci krwi, dowodów i ciała. I my jesteśmy tym kimś, kto się tego wszystkiego pozbędzie, zanim ktokolwiek zobaczy, co tu jest grane.

Tak, to bardzo dziwne dzieło – oczywiście nie pozbawione humoru: czarna robota jest tu traktowana z przymrużeniem oka, co czyni Seryjnego Czyściciela jeszcze bardziej atrakcyjnym kąskiem. Do tego teraz można pobrać tę grę, która normalnie kosztuje ponad 50zł, za darmo z Humble Bundle.

Co należy zrobić, by otrzymać Serial Cleaner? Należy wejść na tę stronę i kliknąć zielony przycisk „get the game”. Pamiętajcie, że oferta jest bardzo ograniczona czasowo: w momencie pisania tego newsa na wygenerowanie klucza do gry na Steam pozostaje tylko 1 dzień i 23 godziny. Po otrzymaniu klucza również nie wypada spocząć na laurach: można go bowiem aktywować tylko do 28 listopada. Później oferta przepada, a Czyściciel wraca do starej ceny.

Nie przegapcie tego. W końcu żadna praca nie hańbi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie