Premiery gier na kwiecień 2017 roku. 10 tytułów, na które warto czekać

W tym miesiącu obrodziło premierami. Będzie mocny horror, porządny shooter i coś dla fanów gier przygodowych, platformowych oraz strategicznych.

Kolejny miesiąc przed nami i ponownie stajemy przed dylematem – na co wydać kasę uzbieraną w śwince skarbonce?

Wybór będzie naprawdę trudny, ponieważ najbliższe tygodnie wypełnione są obiecującymi tytułami, które przydałoby się ograć. Wybieramy dla Was tym razem dziesięć produkcji godnych uwagi. Zapraszamy na nasz przegląd premier gier na kwiecień i jednocześnie zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami na temat przedstawionych tytułów. Widzicie wśród nich pewne hity, które nie przeminą z wiatrem i będziemy o nich pamiętać nawet za kilka miesięcy czy lat?

Na początek proponujemy horror, który może się śnić po nocach!

Outlast II

  • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 25 kwietnia
  • Producent: Red Barrels

Pierwsza część Outlast jeżyła włos na głowie, nadchodząca również potrafi wyprowadzić z równowagi mniej odpornych na stres graczy, o czym mogliśmy się przekonać sięgając po dostępne od jakiegoś czasu demo dwójki. Głównym bohaterem produkcji został Blake Langermann, dziennikarz i kamerzysta, który w towarzystwie żony przybywa do regionu Supai, położonego w pobliżu Wielkiego Kanionu Kolorado. Małżeństwo szybko zostaje rozdzielone i pozostajemy zupełnie sami. Nie dość, że trzeba szukać swojej kobiety, to jeszcze samemu uważać na czające się wokół szaleństwo.

Druga strona to powrót wielkiej serii od polskiego studia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.